Transport Intermodalny to rozwiązanie umożliwiające obniżenie kosztów transportu na określonych trasach i kierunkach. Jest to transport, w którym wykorzystujemy kilka form transportu w jednej jednostce transportowej na całej trasie.

Wykorzystaj możliwości Transportu Intermodalnego

W transporcie intermodalnym istnieje możliwość przygotowania długoterminowej umowy z gwarancją cenową. To rozwiązanie dedykowane dla firm chcących uzyskać gwarancję stabilności kosztów transportu przez cały rok.
Zaletami transportu intermodalnego jest bezpieczeństwo ładunku i optymalizacja czasu transportu. Towar będący w ruchu nie jest narażony na nieprzyjazne czynniki zewnętrzne.
Łącząc różne formy transportu umożliwiamy optymalizację dotychczasowych kosztów. Jeśli ładunek może być transportowany nieco dłużej to przy cyklicznych dostawach nasze rozwiązanie może przynieść nawet 50% oszczędności.
Ekologia

Ekologia

Transport intermodalny pozwala zredukować emisję szkodliwych substancji dla Naszego zdrowia oraz dla Naszej planety nawet o 60%.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Transport Intermodalny minimalizuje możliwość wystąpienia niepożądanych zdarzeń i sytuacji losowych - zniszczenia lub zagubienia towaru, wypadków i kradzieży.

Pewność

Pewność

Nasze rozwiązanie gwarantuje pewność realizacji transportów nawet w najbardziej intensywnym i trudnym okresie dla branży TSL.

Optymalizacja

Optymalizacja

Transport intermodalny, dzięki terminowym kontraktom gwarantuje stałość ceny za transport Towarów - co często obniża koszty nawet do 50% w porównaniu do transportu drogowego.

Sprawdź jakie oszczędności możesz wygenerować wybierając Transport Intermodalny

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida S.A
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Spółka Akcyjna (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472B, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pllub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

Zapytaj o ofertę