Obniżamy emisję CO2 - transport intermodalny

Obniżamy emisję CO2 - transport intermodalny | Omida Logistics

#IntermodalNews Branża Kolejowa nieustannie poszukuje nowych linii kolejowych do rozwoju transportu intermodalnego, od tego lata OMIDA rozpoczęła transport intermodalny na kierunku Polska-Hiszpania.

Jako firma jesteśmy odpowiedzialni i staramy się dołożyć wszelkich starań, aby zmniejszyć emisję CO2, dlatego cieszy nas fakt, że dzięki naszym Klientom możemy rozwijać usługę transportu Intermodalnego i mieć realny wpływ na ekologiczne podejście do transportu, spedycji oraz logistyki.

🚆 Transport Intermodalny na linii Poznań-Barcelona to kierunek, który został dopracowany we współpracy z francuskim przewoźnikiem VIIA, a wielki swój udział i wsparcie zawdzięczamy Iwona Okret.👏

🇪🇸 Ten kierunek otwiera Półwysep Iberyjski na zrównoważone rozwiązania transportowe, a dzięki serwisowi kolejowemu VIIA udało się nam zaoszczędzić w tak krótkim czasie już 54t CO2.

#TransportIntermodalny #OmidaLogistics

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.