Obniżamy emisję CO2 - transport intermodalny

Obniżamy emisję CO2 - transport intermodalny | Omida Logistics

  #IntermodalNews Branża Kolejowa nieustannie poszukuje nowych linii kolejowych do rozwoju transportu intermodalnego, od tego lata OMIDA rozpoczęła transport intermodalny na kierunku Polska-Hiszpania.

  Jako firma jesteśmy odpowiedzialni i staramy się dołożyć wszelkich starań, aby zmniejszyć emisję CO2, dlatego cieszy nas fakt, że dzięki naszym Klientom możemy rozwijać usługę transportu Intermodalnego i mieć realny wpływ na ekologiczne podejście do transportu, spedycji oraz logistyki.

  🚆 Transport Intermodalny na linii Poznań-Barcelona to kierunek, który został dopracowany we współpracy z francuskim przewoźnikiem VIIA, a wielki swój udział i wsparcie zawdzięczamy Iwona Okret.👏

  🇪🇸 Ten kierunek otwiera Półwysep Iberyjski na zrównoważone rozwiązania transportowe, a dzięki serwisowi kolejowemu VIIA udało się nam zaoszczędzić w tak krótkim czasie już 54t CO2.

  #TransportIntermodalny #OmidaLogistics

  Przeczytaj również

  Wyzwania rynku transportu intermodalnego i zakup ekologicznych środków transportu | Omida Logistics

  Wyzwania rynku transportu intermodalnego i zakup ekologicznych środków transportu

  Omida Intermodal dzięki swojemu innowacyjnemu podejściu do transportu intermodalnego nie tylko przyczynia się do redukcji negatywnego wpływu na środowisko, ale również otwiera nowe możliwości dla biznesu.

  Ekologiczna odpowiedzialność na pierwszym miejscu, czyli o rozwoju transportu intermodalnego | Omida Logistics

  Ekologiczna odpowiedzialność na pierwszym miejscu, czyli o rozwoju transportu intermodalnego

  Omida Intermodal staje na czele transformacji w branży logistycznej, zapewniając swoim klientom znaczący wpływ na zmniejszenie negatywnego skutku transportu na środowisko.

  Więcej artykułów

  Newsletter

  Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

  * Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

  Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
   • PolskiEnglishEspañolRomână
  Omida Logistics Sp. z o.o.
  Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
  | Wszelkie prawa zastrzeżone
  Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

  Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.