Transport Polska Liechtenstein | Omida Logistics

Transport Polska Liechtenstein

✓Transport Międzynarodowy FTL ✓Transport Międzynarodowy LTL ✓Realizujemy transport na cały świat ✓Szybka wycena transportu ✓Skontaktuj się z nami.

Nasi specjaliści dopasowują ofertę do klienta. Z Omida transport do/z Lichtenstein zawsze jest świetnie zorganizowany i na czas. Pracujemy z najlepszymi spedytorami.

Nasi specjaliści dopasowują ofertę do klienta. Z Omida transport do/z Lichtenstein zawsze jest świetnie zorganizowany i na czas. Pracujemy z najlepszymi spedytorami. | Omida Logistics

Transport Liechtenstein — Polska

Liechtenstein to małe państwo w Europie, położone między Austrią a Szwajcarią. Jest to drugie co do wielkości księstwo w Europie (po Monako) i jedno z najmniejszych państw na świecie. Liechtenstein ma powierzchnię około 160 km² i populację wynoszącą około 38 000 osób. Niewielkie rozmiary tego kraju mają także przełożenie na stosunkowo niewielką gospodarkę oraz potrzebę importu w wielu sektorach. Liechtenstein jest również znany przede wszystkim z przemysłu wytwórczego, w szczególności z produkcji narzędzi, precyzyjnych urządzeń i systemów klimatyzacyjnych.

Najważniejsze trasy przebiegające przez Liechtenstein

Liechtenstein jest małym państwem i nie posiada autostrad ani dróg szybkiego ruchu. Jednakże istnieje kilka ważnych dla transportu międzynarodowego dróg przebiegających przez Liechtenstein, w tym:

  • Droga krajowa 16 - ta droga biegnie przez Liechtenstein z zachodu na wschód, łącząc kraj ze Szwajcarią na zachodzie i Austrią na wschodzie.
  • Droga krajowa 13 - przebiega wzdłuż zachodniej granicy Liechtensteinu i łączy kraj z miastem Feldkirch w Austrii.
  • Droga krajowa 28 - ta droga biegnie przez Liechtenstein w kierunku południowo-wschodnim, łącząc kraj z sąsiednimi miastami w Szwajcarii.

Warto zauważyć, że mimo braku autostrad, transport drogowy w Liechtensteinie jest dobrze rozwinięty, a kraje te są włączone w międzynarodową sieć dróg.

Liechtenstein - Transport Omida

Najczęściej transportowane ładunki do Liechtensteinu

Liechtenstein jest małym krajem i nie ma dużego przemysłu wytwórczego ani rolniczego. Z tego powodu, większość ładunków transportowanych do Liechtensteinu to produkty spożywcze, maszyny i urządzenia, sprzęt medyczny, chemikalia oraz materiały budowlane.

Warto zauważyć, że Liechtenstein jest częścią tzw. Obszaru Gospodarczego Europejskiego, co oznacza, że kraje te są włączone w europejskie sieci handlowe i logistyczne, a w przypadku transportu towarów do Liechtensteinu, często wykorzystywane są porty morskie w krajach ościennych, a następnie transport drogowy lub kolejowy do Liechtensteinu.

Wykonujemy transport do Liechtenstein. Zapewniamy bezpieczny załadunek i rozładunek. Posiadamy szeroką flotę samochodową, która pozwala na transport FTL, jak i LTL. Nasi specjaliści dopasowują zawsze ofertę do klienta.

Zaplanuj transport z Liechtenstein

Jesteśmy Polską Firmą Transportową z dużym doświadczeniem i sprawdzonymi procesami zarządzania łańcuchem dostaw. Nasi spedytorzy są do dyspozycji w trakcie wyceny, organizacji i realizacji zleceń. Proponujemy naszym klientom szeroką gamę usług transportowych na różnych kierunkach w tym m.in. import i eksport towarów z Liechtenstein. Jeśli masz pytania dotyczące transportu z Polski do Liechtenstein lub chcesz uzyskać wycenę dla swojego transportu, zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz dostępny na naszej stronie. Trafi on do odpowiedniej jednostki przygotowanej do obsługi Twojego ładunku.

Transportujemy także w relacji:

Wszystkie kraje
Powrót do Transport Międzynarodowy
  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.