Wycena Transportu | Omida Logistics

Wycena Transportu

Złóż zapytanie na wycenę transportu międzynarodowego i transportu krajowego. Zyskaj doświadczonego partnera logistycznego. Pracuj z polską spedycją.

Szukasz transportu? Złóż darmowe zapytanie wyceny usługi transportu.

Wybierz doświadczoną firmę transportową. Zrealizowaliśmy ponad 2 mln transportów w Europie i na świecie. Określ miejsce i datę załadunku oraz rozładunku Twojego towaru. Opcjonalnie podaj parametry poszczególnych ładunków. W wiadomości możesz opisać założenia i potrzeby zlecenia. Nasi spedytorzy skontaktują się z Tobą mailowo lub telefonicznie najszybciej, jak to możliwe.

Wycena transportu

Szybka wycena transportu. Napisz do nas i wyceń swój transport.

Data Załadunku
Data Rozładunku

Ładunki (0)

Informacje Kontaktowe

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

Wycena transportu online

Wycena transportu to proces ustalania kosztów związanych z przewozem towarów. Proces ten obejmuje różne czynniki, które razem składają się na końcową cenę usługi. Należy uwzględnić nie tylko wagę i rozmiary transportowanego ładunku, ale również jego wartość rynkową. Kluczowy w tym kontekście jest także termin realizacji transportu – od momentu załadunku do rozładunku, aktualne możliwości przewozowe, koszty związane z użytkowaniem pojazdu, a także bieżące uwarunkowania gospodarcze i fluktuacje cen paliwa. Istnieje wiele aspektów, które przekładają się na ostateczny koszt transportu, a sama odległość i charakterystyka ładunku to tylko część z nich.

Co bierzemy pod uwagę, określając koszty usługi transportowej?

Podczas określania kosztów usługi w naszej firmie transportowej bierzemy pod uwagę szereg istotnych czynników, które wpływają na końcową wycenę. Mając na uwadze nasze doświadczenie w branży logistycznej oraz indywidualne potrzeby naszych klientów, kładziemy nacisk na następujące aspekty:

 1. Waga i wymiary ładunku: Te parametry mają bezpośredni wpływ na dobór odpowiedniego środka transportu oraz koszty związane z eksploatacją.
 2. Wartość transportowanego towaru: W zależności od wartości ładunku różne mogą być także koszty ubezpieczenia oraz wymogi związane z zabezpieczeniem ładunku.
 3. Terminy załadunku i rozładunku: Precyzyjne harmonogramy wpływają na dostępność pojazdów oraz na określenie najbliższego terminu przewozu ładunku, oraz operacji załadunku i rozładunku.
 4. Koszty eksploatacji pojazdu: Zaliczają się tu nie tylko koszty paliwa, ale także amortyzacja pojazdu, koszty serwisowania oraz płatności drogowe (szczególnie dotyczy to transportu międzynarodowego, gdzie opłaty różnią się w zależności od obranej trasy przejazdu).
 5. Bieżące uwarunkowania gospodarcze: Wahania na rynku, takie jak zmiany kursów walut czy wskaźniki cen surowców.
 6. Cena paliwa: Jest to jeden z najbardziej zmiennych czynników wpływających na koszty transportu, dlatego śledzimy aktualne ceny paliw na całej trasie przejazdu ładunku.
 7. Dodatkowe usługi: Specjalistyczne zabezpieczenie ładunku, ubezpieczenie Cargo czy transport nienormatywny lub transport materiałów ADR, który oprócz odpowiedniego zabezpieczenia wymaga dodatkowych zezwoleń na przejazd.
 8. Trasa i odległość: Kompleksowe planowanie trasy uwzględniające wszelkie opłaty drogowe, czas przejazdu czy ewentualne utrudnienia na całej trasie przejazdu.

Podejście OMIDA do wyceny usługi transportowej opiera się na dokładnej analizie tych czynników oraz wieloletnim doświadczeniu w branży TSL. Pozwala nam to zaoferować naszym Klientom konkurencyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości świadczonych usług.

Wycena usługi transportowej

Podczas wyceny usługi transportowej pod uwagę bierzemy także czynniki związane z ładunkiem. W OMIDA świadczymy szeroki zakres wyboru transportu różnego typu ładunków, wykorzystując m.in. transport drogowy, transport kolejowy lub transport intermodalny, który wykorzystuje oba typy transportu w jednej jednostce transportowej. Dzięki rozbudowanej gałęzi możliwości transportowych jak już wspomnieliśmy, wycena usługi transportowej zależy głównie od wagi i wymiaru ładunku. Dzięki segregacji na branże jesteśmy w stanie wyszczególnić kilka typów ładunków, które jesteśmy w stanie przetransportować:

Oraz wiele więcej ładunków, które znajdują się w naszej zakładce transport dla branż.

Profesjonalna wycena usługi transportowej z OMIDA

Kluczem do owocnej współpracy oraz zaspokojenia potrzeb Klientów jest precyzyjna wycena. Aby oferować propozycje usług atrakcyjnych dla Klientów, niezbędne staje się uwzględnienie mnogości czynników. Dzięki temu oferta skierowana do naszych Klientów staje się bardziej konkurencyjna, co otwiera drzwi do budowania trwałych i korzystnych relacji biznesowych.

W firmie OMIDA doskonale rozumiemy mechanizmy związane z profesjonalną wyceną usług transportowych. Nasze doświadczenie pozwala nam na precyzyjne określenie kosztów transportu po otrzymaniu zapytania ofertowego i wyceny transportu, zapewniając jednocześnie, że nasze oferty są dopasowywane do potrzeb każdego Klienta w sposób indywidualny. Jeżeli szukasz partnera, który potrafi połączyć oferty transportu z najwyższą jakością usług obsługi ładunku, zachęcamy do nawiązania kontaktu.

 • Transport
 • Logistyka
 • Firma
 • Wycena Transportu
 • Kontakt
  • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.