Wycena Transportu | Omida Logistics

Wycena Transportu

Złóż zapytanie na wycenę transportu międzynarodowego i transportu krajowego. Zyskaj doświadczonego partnera logistycznego. Pracuj z polską spedycją.

Szukasz transportu? Złóż darmowe zapytanie wyceny usługi transportu.

Wybierz doświadczoną firmę transportową. Zrealizowaliśmy ponad 2 mln transportów w Europie i na świecie. Określ miejsce i datę załadunku oraz rozładunku Twojego towaru. Opcjonalnie podaj parametry poszczególnych ładunków. W wiadomości możesz opisać założenia i potrzeby zlecenia. Nasi spedytorzy skontaktują się z Tobą mailowo lub telefonicznie najszybciej, jak to możliwe.

Wycena transportu

Szybka wycena transportu. Napisz do nas i wyceń swój transport.

Data Załadunku
Data Rozładunku

Ładunki (0)

Informacje Kontaktowe

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics Spółka z ogarniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472B, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2023
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 01.05.2022 nastąpiła zmiana danych rejestrowych do faktur. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.