Spedycja Bydgoszcz | Omida Logistics

Spedycja Bydgoszcz

Sprawdź czym zajmuje się spedycja. Ponad 20 wyspecjalizowanych oddziałów spedycyjnych Omida Logistics w całej Polsce, gotowych zrealizować usługi transportu i logistyki.

Spedycja Bydgoszcz. Organizujemy transport międzynarodowy i krajowy. Chcesz dołączyć do naszego zespołu w Bydgoszczy? Skontaktuj się z nami.

Spedycja Bydgoszcz. Organizujemy transport międzynarodowy i krajowy. Chcesz dołączyć do naszego zespołu w Bydgoszczy? Skontaktuj się z nami.  | Omida Logistics

Zapewniamy usługi spedycyjne, które zadowolą nawet tych najbardziej wymagających klientów. Od ponad 10 lat specjalizujemy się w transporcie TSL, dlatego oprócz transportu oferujemy naszym klientom usługi spedycyjne i logistyczne. Posiadamy wiele Oddziałów naszej firmy, w tym w Bydgoszczy. Gwarantujemy usługę spedycyjną na wysokim poziomie, ponieważ pracujemy z najlepszymi spedytorami i logistykami, dlatego zaufało nam już wielu klientów.

Nasze usługi obejmują spedycję drogową, kolejową, morską oraz lotniczą. Jeśli posiadasz wiedzę z zakresu branży TSL i posiadasz umiejętności negocjacyjne oraz masz minimum roczne doświadczenie zapoznaj się z naszym ogłoszeniem, ponieważ szukamy do naszego Oddziału w Bydgoszczy Spedytora Międzynarodowego.

Omida Logistics

Oddział Bydgoszcz

Więcej o spedycji

Aktualne oferty pracy w miejscowości Bydgoszcz

Bydgoszcz | Omida Logistics
Bydgoszcz Spedytor Międzynarodowy z doświadczeniem
Powrót do spedycji
Szybkie Zapytanie
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności