Otrzymaliśmy nagrodę Olivia Prize 2021

Otrzymaliśmy nagrodę Olivia Prize 2021 | Omida Logistics

Omida Group otrzymuje nagrodę Olivia Prize

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy nagrodę Olivia Prize 2021. Nagrodzeni zostaliśmy w kategorii Business za projekt Transport intermodalny”.

Olivia Prize 2021 - Nagroda

Olivia Prize 2021 za nami. Wręczono nagrody w kategoriach Pro Bono, Business i Eco. Społeczność Olivia Centre zdecydowała się również na przekazanie nagrody specjalnej, Olivia Impact Regionalnemu Centrum Wolontariatu w Gdańsku.

Dziękujemy jury Olivia Business Centre za wybór naszego projektu. "To dla nas bardzo ważne, że innowacje, które wprowadzamy są zauważane i doceniane. Zmieniające się przepisy postawiły całą branżę przed trudnymi wyzwaniami, a nagrodzony projekt jest naszą odpowiedzią na tę sytuację. Z dużą satysfakcją pragnę podkreślić, że wprowadzane przez nas rozwiązania są równocześnie ekologiczne, są korzystne dla społeczeństwa, a jeżeli cały projekt odniesie sukces, to pozwoli również polskiej branży transportowej utrzymać swoją pozycję w Europie" - podkreśla Bartłomiej Glinka, Prezes Zarządu Omida.

Olivia Prize Omida Group Photo

Dziękujemy za to cenne wyróżnienie naszego projektu.

Więcej informacji na temat Olivia Prize 2021 znajdziecie na stronie: https://www.oliviacentre.com/aktualnosci/zr-trade-omida-i-projekt-spoleczny-pracownikow-energii-nagrodzone-w-olivia-prize-za-rok-2021/

Fot. Olivia Business Centre

Przeczytaj również

Połączenie Omida Logistics, Virtus Logistics oraz Cargonite | Omida Logistics

Połączenie Omida Logistics, Virtus Logistics oraz Cargonite

Omida Logistics, Virtus Logistics oraz Cargonite podpisały list intencyjny, rozpoczynający proces zjednoczenia trzech spółek portfelowych OMIDA Group

Zjazd Kierowników OMIDA Group 2024, czyli coroczne podsumowanie i prezentacja aktualnej strategii | Omida Logistics

Zjazd Kierowników OMIDA Group 2024, czyli coroczne podsumowanie i prezentacja aktualnej strategii

To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło liderów naszych spółek partnerskich, by omówić strategiczne kierunki rozwoju oraz podsumować dotychczasowe osiągnięcia.

Wesołych Świąt Wielkanocnych  | Omida Logistics

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech te Święta będą pełne radości oraz spokoju, a każdy moment spędzony z bliskimi niech przyniesie wiele wspomnień.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!  | Omida Logistics

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech magiczna atmosfera świąt przyniesie spokój i radość, a nadchodzący Nowy Rok obfitować będzie w sukcesy i pomyślność.

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone