Transport Intermodalny Holandia | Omida Logistics

Transport Intermodalny Holandia

✓ Transport intermodalny ✓ Intermodal ✓ Transport ekologiczny ✓ Nowe naczepy intermodalne ✓ Szybka wycena online.

Ekologiczny transport z Polski do Holandii? Wybierz transport intermodalny. Posiadamy ponad 200 nowych naczep intermodalnych. Szybka wycena transportu.

Ekologiczny transport z Polski do Holandii? Wybierz transport intermodalny. Posiadamy ponad 200 nowych naczep intermodalnych. Szybka wycena transportu. | Omida Logistics

Ekologiczny transport Polska — Holandia

Transport intermodalny między Polską a Holandią może obejmować wykorzystanie różnych środków transportu, takich jak drogowy, kolejowy i morski.

Do realizacji transport na trasie Polska-Holandia oraz Holandia-Polska najczęściej wykorzystujemy transport drogowy oraz transport kolejowy.

Warto pamiętać, że organizacja transportu intermodalnego między Polską a Holandią wymaga dokładnego zaplanowania i koordynacji między różnymi operatorami transportowymi, dlatego warto skorzystać z doświadczonego zespołu Omida Logistics w celu realizacji transportu intermodalnego.

Omida Intermodal

Ekologiczny transport przyszłości

W zielonej transformacji UE w ramach pakietu FIT FOR 55, transport intermodalny odgrywa znaczącą rolę dostarczając zrównoważonych i efektywnych rozwiązań logistycznych. Poprzez integrację różnych rodzajów transportu, przejście na bardziej ekologiczne opcje, wykorzystanie infrastruktury, zapewnienie efektywnych operacji i zgodność z inicjatywami UE, transport intermodalny przyczynia się do redukcji emisji gazów cieplarnianych i budowy bardziej zrównoważonej przyszłości. Jako firma Omida Logistics zobowiązujemy się do przyjęcia rozwiązań intermodalnych i współpracy z naszymi partnerami, aby wspólnie przyspieszyć transformację na rzecz bardziej ekologicznego i odpornego sektora transportu w UE.

Najważniejsze ośrodki przemysłowe w Holandii:

Holandia to kraj o rozwiniętej gospodarce, z licznymi ośrodkami przemysłowymi. Poniżej przedstawiam kilka najważniejszych z nich:

Rotterdam - to największy port w Europie i jeden z najważniejszych portów morskich na świecie. W Rotterdamie działa również wiele firm logistycznych, co czyni miasto ważnym ośrodkiem transportowym.

Amsterdam - to ośrodek przemysłowy o dużej różnorodności, obejmujący takie branże jak elektronika, przemysł chemiczny, a także przemysł spożywczy.

Eindhoven - to miasto znane z produkcji sprzętu elektronicznego i komputerowego. W Eindhoven znajdują się siedziby takich firm jak Philips i ASML.

Twente - to ośrodek przemysłowy skoncentrowany na produkcji zaawansowanych materiałów, takich jak polimery i ceramika.

Maastricht - to ośrodek przemysłowy, w którym działa wiele firm z branży farmaceutycznej i medycznej.

Groningen - to miasto z bogatą tradycją przemysłową, w którym działa wiele firm z branży energii i chemii.

Zalety transportu intermodalnego w relacji Polska- Holandia

EKOLOGIA Transport intermodalny pozwala zredukować emisję CO2 nawet o 70%.

BEZPIECZEŃSTWO Transport intermodalny minimalizuje możliwość wystąpienia niepożądanych zdarzeń i sytuacji losowych - zniszczenia lub zagubienia towaru, wypadków i kradzieży.

OPTYMALIZACJA Transport intermodalny, dzięki terminowym kontraktom gwarantuje stałość ceny za transport - co często obniża koszty nawet do 50% w porównaniu do transportu drogowego.

Korzyścią z transportu intermodalnego jest to, że umożliwia on osiągnięcie niższych kosztów transportu i zmniejszenie wpływu na środowisko dzięki większej powierzchni ładunkowej.

Transport intermodalny - międzynarodowy

W ramach transportu intermodalnego realizujemy:

 • transport intermodalny na trasie Polska - Niemcy
 • transport intermodalny na trasie Polska - Holandia
 • transport intermodalny na trasie Polska - Francja
 • transport intermodalny na trasie Polska - Hiszpania
 • transport intermodalny na trasie Polska - Węgry
Wszystkie kraje
Powrót do Transport Międzynarodowy
 • Transport
 • Logistyka
 • Firma
 • Wycena Transportu
 • Kontakt
  • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.