Transport Ekologiczny | Omida Logistics

Transport Ekologiczny

Dowiedz się więcej o rodzajach transportu. Sprawdź najbardziej popularne usługi w transporcie i wybierz odpowiednią dla Twojej działalności.

Niezależnie od wybranego rodzaju transportu przez naszego klienta stawiamy na ekologię w transporcie. Dowiedz się więcej o naszych usługach.

Niezależnie od wybranego rodzaju transportu przez naszego klienta stawiamy na ekologię w transporcie. Dowiedz się więcej o naszych usługach. | Omida Logistics

Niezależnie od wybranego rodzaju transportu przez naszego klienta staramy się, aby był on jak najbardziej ekologiczny. W naszej ofercie klienci mogą korzystać z transportu drogą lądową oraz morską, kolejową. Proponujemy również transport intermodalny, który jest najbardziej ekologicznym transportem, ponieważ możemy wykorzystać w nim minimum dwa rodzaje transportu. Jeśli możemy wykorzystać do celu transportu przewóz drogą morską i kolejową, to na pewno z tego skorzystamy.

Ekologia w transporcie

W Omida oprócz tego, że planujemy optymalne trasy pozwalające obniżyć czas i ilość pokonanych kilometrów dbamy również o to, aby korzystać z transportu, który stawia na ekologię.

Ekologiczny transport przyszłości

W zielonej transformacji UE w ramach pakietu FIT FOR 55, transport intermodalny odgrywa znaczącą rolę dostarczając zrównoważonych i efektywnych rozwiązań logistycznych. Poprzez integrację różnych rodzajów transportu, przejście na bardziej ekologiczne opcje, wykorzystanie infrastruktury, zapewnienie efektywnych operacji i zgodność z inicjatywami UE, transport intermodalny przyczynia się do redukcji emisji gazów cieplarnianych i budowy bardziej zrównoważonej przyszłości. Jako firma Omida Logistics zobowiązujemy się do przyjęcia rozwiązań intermodalnych i współpracy z naszymi partnerami, aby wspólnie przyspieszyć transformację na rzecz bardziej ekologicznego i odpornego sektora transportu w UE.

Poznaj inne rodzaje transportu
Powrót do rodzajów transportu
  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.