Transport Ekologiczny | Omida Logistics

Transport Ekologiczny

Dowiedź się więcej o rodzajach transportu. Sprawdź najbardziej popularne usługi w transporcie i wybierz odpowiednią dla Twojej działalności.

Niezależnie od wybranego rodzaju transportu przez naszego klienta stawiamy na ekologię w transporcie. Dowiedz się więcej o naszych usługach.

Niezależnie od wybranego rodzaju transportu przez naszego klienta stawiamy na ekologię w transporcie. Dowiedz się więcej o naszych usługach. | Omida Logistics

Niezależnie od wybranego rodzaju transportu przez naszego klienta staramy się, aby był on jak najbardziej ekologiczny. W naszej ofercie klienci mogą korzystać z transportu drogą lądową, morską, kolejową i lotniczą. Oferujemy również transport intermodalny, który jest najbardziej ekologicznym transportem, ponieważ możemy wykorzystać w nim minimum dwa rodzaje transportu. Jeśli możemy wykorzystać do celu transportu przewóz drogą morską i kolejową, to na pewno z tego skorzystamy.

Ekologia w transporcie

W Omida oprócz tego, że planujemy optymalne trasy pozwalające obniżyć czas i ilość pokonanych kilometrów dbamy również o to, aby korzystać z transportu, który stawia na ekologię.

Poznaj inne rodzaje transportu
Powrót do rodzajów transportu
Szybkie Zapytanie
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności