Transport Intermodalny Rumunia | Omida Logistics

Transport Intermodalny Rumunia

✓ Transport intermodalny ✓ Intermodal ✓ Transport ekologiczny ✓ Nowe naczepy intermodalne ✓ Szybka wycena online.

Ekologiczny transport z Polski do Rumunii? Wybierz transport intermodalny. Posiadamy ponad 200 nowych naczep intermodalnych. Szybka wycena transportu.

Ekologiczny transport z Polski do Rumunii? Wybierz transport intermodalny. Posiadamy ponad 200 nowych naczep intermodalnych. Szybka wycena transportu. | Omida Logistics
Transport Intermodalny - Omida Logistics

Ekologiczny transport Polska — Rumunia

Transport intermodalny to forma transportu, która łączy różne środki transportu w jednym procesie przewozowym, na przykład transport drogowy i kolejowy lub transport kolejowy i morski. W przypadku transportu intermodalnego między Polską i Rumunią, można wykorzystać różne kombinacje środków transportu, w zależności od rodzaju towaru i wymagań klienta.

Transport intermodalny z Polski do Rumunii może obejmować następujące etapy:

 1. Transport drogowy towaru z magazynu w Polsce na terminal kontenerowy.
 2. Załadunek kontenera na pociąg kontenerowy i transport kolejowy do Rumunii.
 3. Rozładunek kontenera na terminalu kolejowym i przewóz drogowy na miejsce docelowe.

Transport intermodalny generuje wiele korzyści, w tym niższe koszty transportu i zmniejszenie emisji CO2. Optymalizacja procesu transportowego, w tym wykorzystanie różnych środków transportu, może przyczynić się do zwiększenia efektywności i oszczędności.

Najważniejsze ośrodki przemysłowe w Rumunia:

Antwerpia - to największy port morski w Belgii i jeden z największych w Europie. Antwerpia jest również ważnym centrum przemysłu chemicznego, rafineryjnego, petrochemicznego, a także ma rozwinięty przemysł diamentowy.

Bruksela - to stolica Belgii i siedziba Unii Europejskiej. W Brukseli znajdują się siedziby wielu instytucji europejskich oraz ważnych agencji międzynarodowych. W mieście tym działa również rozwinięty sektor usługowy.

Gandawa - to kolejne ważne centrum przemysłowe w Belgii, ze szczególnym naciskiem na przemysł tekstylny i chemiczny. W Gandawie działa również rozwinięty sektor usługowy.

Charleroi - to ośrodek przemysłowy z silnymi tradycjami w przemyśle węglowym i stalowym. W Charleroi działa również rozwinięty przemysł lotniczy.

Liège - to ważne centrum przemysłowe w Belgii, z rozwiniętym przemysłem hutniczym, chemicznym i petrochemicznym. W Liège działa również rozwinięty sektor usługowy.

Te ośrodki przemysłowe w Belgii są ważne dla gospodarki kraju i stanowią istotny czynnik rozwoju przemysłu i biznesu w Europie.

Firma Transportowa Rumunia

Zalety transportu intermodalnego w relacji Polska-Rumunia

EKOLOGIA Transport intermodalny pozwala zredukować emisję CO2 nawet o 70%.

BEZPIECZEŃSTWO Transport intermodalny minimalizuje możliwość wystąpienia niepożądanych zdarzeń i sytuacji losowych - zniszczenia lub zagubienia towaru, wypadków i kradzieży.

OPTYMALIZACJA Transport intermodalny, dzięki terminowym kontraktom gwarantuje stałość ceny za transport - co często obniża koszty nawet do 50% w porównaniu do transportu drogowego.

Korzyścią z transportu intermodalnego jest to, że umożliwia on osiągnięcie niższych kosztów transportu i zmniejszenie wpływu na środowisko dzięki większej powierzchni ładunkowej.

Transport intermodalny - międzynarodowy

W ramach transportu intermodalnego realizujemy:

 • transport intermodalny na trasie Polska - Niemcy
 • transport intermodalny na trasie Polska - Holandia
 • transport intermodalny na trasie Polska - Francja
 • transport intermodalny na trasie Polska - Hiszpania
 • transport intermodalny na trasie Polska - Węgry

Ekologiczny transport przyszłości

W zielonej transformacji UE w ramach pakietu FIT FOR 55, transport intermodalny odgrywa znaczącą rolę dostarczając zrównoważonych i efektywnych rozwiązań logistycznych. Poprzez integrację różnych rodzajów transportu, przejście na bardziej ekologiczne opcje, wykorzystanie infrastruktury, zapewnienie efektywnych operacji i zgodność z inicjatywami UE, transport intermodalny przyczynia się do redukcji emisji gazów cieplarnianych i budowy bardziej zrównoważonej przyszłości. Jako firma Omida Logistics zobowiązujemy się do przyjęcia rozwiązań intermodalnych i współpracy z naszymi partnerami, aby wspólnie przyspieszyć transformację na rzecz bardziej ekologicznego i odpornego sektora transportu w UE.

Wszystkie kraje
Powrót do Transport Międzynarodowy
 • Transport
 • Logistyka
 • Firma
 • Wycena Transportu
 • Kontakt
  • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.