Transport Polska Finlandia | Omida Logistics

Transport Polska Finlandia

Realizujemy transport międzynarodowy do wszystkich krajów w Europie. Organizujemy transport w modelu FTL i LTL. Rozwiń z nami swój biznes.

Oferujemy do krajów skandynawskich transport FTL oraz LTL. Nasi doświadczeni pracownicy udzielą cennych rad i zorganizują bezpieczny transport do Finlandii.

Oferujemy do krajów skandynawskich transport FTL oraz LTL. Nasi doświadczeni pracownicy udzielą cennych rad i zorganizują bezpieczny transport do Finlandii.  | Omida Logistics

Wieloletnie doświadczenie na rynku transportowym, spedycyjnym i logistycznym pozwala nam oferować transport na terenie Polska-Finlandia. Nasi doświadczeni pracownicy udzielą cennych rad i zorganizują bezpieczny transport do Finlandii. Przewozimy towary drobnicowe, ale również wielkogabarytowe do miejscowości: Helsinki, Espoo, Tampere, Vantaa, Oulu, Turku i do każdego miejsca wskazanego przez klienta.

Transport Finlandia - Polska

Organizujemy transport intermodalny z Finlandii do Polski, składający się z więcej niż jednego rodzaju transportu. Ponad 11-letnie doświadczenie w branży TSL pozwala zapewnić kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy transport rzeczy wielkogabarytowych, ale także transport drobnicowy. Przewozimy towary drobnicowe, ale również wielkogabarytowe z miejscowości: Helsinki, Espoo, Tampere, Vantaa, Oulu, Turku i z każdego miejsca wskazanego przez klienta.

Wszystkie kraje
Powrót do Transport Międzynarodowy
Szybkie Zapytanie
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności