Spedycja Białystok | Omida Logistics

Spedycja Białystok

Sprawdź czym zajmuje się spedycja. Ponad 20 wyspecjalizowanych oddziałów spedycyjnych Omida Logistics w całej Polsce, gotowych zrealizować usługi transportu i logistyki.

Spedycja Białystok. Organizujemy transport międzynarodowy i krajowy. Chcesz dołączyć do naszego zespołu w Białymstoku? Skontaktuj się z nami.

Spedycja Białystok. Organizujemy transport międzynarodowy i krajowy. Chcesz dołączyć do naszego zespołu w Białymstoku? Skontaktuj się z nami.  | Omida Logistics

Od ponad 10 lat świadczymy usługi transportowe, spedycyjne i logistyczne dla naszych klientów. Posiadamy Oddział w Białymstoku, który służy naszym klientom pomocą. Znamy się na branży transportowej jak nikt inny i specjalizujemy się w branży TSL. Obszar naszych działań obejmuje spedycję krajową i międzynarodową.

Omida to gwarancja doświadczenia, elastyczności proponowanych rozwiązań oraz indywidualnego podejścia do klientów. Posiadamy wiele Oddziałów, w tym Oddział w Białymstoku. Aktualnie zachęcamy do wysyłania swoich CV na stanowisko Spedytora Międzynarodowego do Oddziału w Białymstoku. Chętnych zachęcamy do zapoznania się z ofertą pracy.

Omida Logistics

Oddział Białystok

Więcej o spedycji

Aktualne oferty pracy w miejscowości Białystok

Białystok | Omida Logistics
Białystok Spedytor Międzynarodowy z doświadczeniem
Powrót do spedycji
Szybkie Zapytanie
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności