Transport Lodówek | Omida Logistics

Transport Lodówek

Transportujemy mały i duży sprzęt AGD. Posiadamy rozbudowaną flotę oraz opracowane schematy logistyczne. Obsługujemy producentów AGD oraz dystrybutorów.

Transportujemy sprzęt AGD w tym chłodziarki. Oferujemy przewóz lodówek z magazynu pod wskazane miejscu lub z podanego miejsca do magazynu.

Transportujemy sprzęt AGD w tym chłodziarki. Oferujemy przewóz lodówek z magazynu pod wskazane miejscu lub z podanego miejsca do magazynu. | Omida Logistics

Transportujemy sprzęt AGD w tym chłodziarek. Oferujemy transport lodówek z produkcji do hal sprzedażowych. Dbamy o zabezpieczenie towaru na czas transportu.

Transport Lodówek

Nasze pojazdy oraz załadunek posiadają ubezpieczenie w trakcie transportu, dlatego nasi klienci nie muszą bać się uszkodzeń sprzętu. Naszą ofertę dedykujemy producentom i firmom dystrybucyjnym, które chcą przewieźć chłodziarki na czas w dowolnym miejscu w kraju oraz na terenie Europy. Wykonujemy transport. Nasz doświadczony zespół dokłada wszelkich starań, aby załadunek, rozładunek oraz transport przebiegł w ustalonym czasie.

Więcej o branży AGD
Powrót do Transport dla Branż
Szybkie Zapytanie
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności