Transport Soków | Omida Logistics

Transport Soków

Oferujemy terminowy i bezpieczny transport produktów spożywczych. Transportujemy w odpowiednich warunkach, temperaturach i wilgotności powietrza.

Organizujemy transport soków w Polsce i Europie. Posiadamy odpowiednie certyfikaty do transportu żywności. Sprawdź naszą ofertę.

Organizujemy transport soków w Polsce i Europie. Posiadamy odpowiednie certyfikaty do transportu żywności. Sprawdź naszą ofertę.  | Omida Logistics

Oferujemy transport soków i napojów, podczas którego zapewniamy odpowiednio kontrolowaną temperaturę na każdym etapie przewozu. Realizujemy dla klientów transport żywności i napojów w kraju i za granicą.

Dedykowane Rozwiązania Transportowe

Już od 11 lat gwarantujemy naszym klientom zadowolenie z realizowanych przez nas usług. Organizujemy bezpieczny transport soków i napojów w Polsce oraz na terenie całej Europy. Obsługujemy procesy logistyczne producentów, importerów i eksporterów soków oraz napojów owocowych. Odpowiadamy za utrzymanie łańcucha dostaw oraz logistykę pozwalając na całkowity outsourcing usług transportowych w firmach produkcyjnych.

Więcej o branży Spożywczy
Powrót do Transport dla Branż
Szybkie Zapytanie
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności