Transport Papieru | Omida Logistics

Transport Papieru

Transport dopasowany do specyfiki danej branży. Realizacja transportu z dbałością o detale i dopasowanie do konkretnych produktów.

Szukasz firmy transportowej zajmującej się transportem masy celulozowej i papieru? W Omida gwarantujemy najwyższą jakość usług i ofertę dobraną indywidualnie do klienta.

Szukasz firmy transportowej zajmującej się transportem masy celulozowej i papieru? W Omida gwarantujemy najwyższą jakość usług i ofertę dobraną indywidualnie do klienta. | Omida Logistics

Świadczymy usługi transportowe, spedycyjne i logistyczne na terenie kraju i za granicą. Oferujemy naszym klientom transport drewna, wyrobów celulozo-papierniczych w tym papieru w rolkach, tektury i surowców niezbędnych w przemyśle celulozo-papierniczym.

Transport towarów z branży papierniczej

Wieloletnia współpraca z dostawcami papierów doprowadziła do tego, że wyspecjalizowaliśmy się w tym transporcie. Naszymi klinetami są przedstawiciele małych oraz dużych firm z Polski i Europy. Pracujemy tylko z najlepszymi przewoźnikami, którzy wiedzą, że bezpieczeństwo załadunku papieru jest najważniejsze i jest ściśle określone przez prawo. Warto wspomnieć, że transport "luzem" rolek papieru jest zabroniony, dlatego ważne jest zabezpieczenie papieru przed przemieszczaniem się w pojeździe. Do utrzymania rolek w położeniu poziomym służą stalowe kliny ze sworzniami. W Omida realizujemy transport papieru w uzgodnionym terminie, niezależnie od geografii transportu. Pracujemy tylko z najlepszymi przewoźnikami, którzy wiedzą, że bezpieczeństwo zaladunku jest najważniejsze.

Inne branże
Powrót do Transport dla Branż
Szybkie Zapytanie
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności