Transport Polska Europa | Omida Logistics

Transport Polska Europa

✓Transport Międzynarodowy FTL ✓Transport Międzynarodowy LTL ✓Realizujemy transport na cały świat ✓Szybka wycena transportu ✓Skontaktuj się z nami.

Realizujemy transport FTL oraz LTL na całą Europę. Przewozimy towary prosto z produkcji, dbając o czas i bezpieczeństwo transportu.

Realizujemy transport FTL oraz LTL na całą Europę. Przewozimy towary prosto z produkcji, dbając o czas i bezpieczeństwo transportu. | Omida Logistics
UE Flag

Transport Polska - Europa

Transport Europa to pojęcie związane z logistyką na poziomie europejskim. Dotyczy ona przewozu różnych ładunków między państwami. Nasze ponad 10-letnie doświadczenie sprawiło, że nawiązaliśmy współpracę z firmami, dla których realizujemy transport do wszystkich Państw w Unii Europejskiej, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Macedoni, Mołdawi oraz Norwegi. Organizujemy transport w Europie w modelu LTL oraz FTL.

Transport LTL to rodzaj przewożenia ładunku, który nie zajmuje całej powierzchni użytkowej, lecz jedynie wybrany fragment. Rozmieszczenie ładunku w modelu LTL pozwala na równomierne rozłożenie siły ładunków na powierzchni transportowej,

Transport FTL to typ przewozu ładunku, który zajmuje całą, lub większą część powierzchni. W przypadku wyboru tego modelu należy uwzględnić fakt, że klient płaci za całość powierzchni ładunkowej, nie zważając na obszar zajmowany przez jego ładunek.

Transport Międzynarodowy

Transport międzynarodowy przystosowany jest jednak do rynków zaopatrzenia i zbytu na szeroką skalę. Rynek europejski ma więc szeroki zasięg, dlatego organizujemy przewóz towarów transportem drogowego, kolejowym oraz intermodalnym. Dzięki szeroko rozwiniętej sieci dróg, autostrad i tras międzynarodowych mamy gwarancję tego, że ładunek zostanie bezpiecznie dostarczony w określonym czasie.

Omida, jako sprawdzony partner w transporcie krajowym oraz europejskim proponuje szeroki zakres usług transportowych.

Transportujemy także w relacji:

Wszystkie kraje
Powrót do Transport Międzynarodowy
  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.