Polski

English

Bezpieczny sposób transportu papieru

System Joloda to bezpieczeństwo, optymalizacja powierzchni i łatwy załadunek. Omida Transport Solution to innowacja w transporcie dla drukarni i producentów papieru.

Pobierz Katalog

Transport Papieru

Papier w rolach należy do ciężkich i zarazem bardzo delikatnych ładunków. Dlatego nasza firma, stawiając czoła wyzwaniu, przygotowała specjalne dedykowane rozwiązania dla producentów papieru mające na celu przyspieszenie procesu załadunku, rozładunku i transportu papieru.


Zastosowane rozwiązania w naczepach paper liner nie ograniczają się jedynie do transportu papieru w rolach, są idealnym środkiem do transportu produktów takich jak opakowania, prasa i książki, gdzie priorytetowe znaczenie ma szybkość załadunku i rozładunku, jak i pewność braku uszkodzeń oraz maksymalizacja wykorzystania przestrzeni ładunkowej.


Nasza firma, dzięki opiece spedytora 24h/7dni w tygodniu, 365 dni w roku, jest w stanie zapewnić profesjonalny serwis związany z dystrybucją prasy, który opatrzony jest wyjątkową terminowością.


Jak zorganizować bezpieczny transport papieru?

Joloda jest to system do samodzielnego rozładunku lub załadunku towaru z pojazdu. Zamontowana wzdłuż podłogi naczepy szyna pozwalają na bezpieczny transport papieru w rolach. Dlaczego warto korzystać z tego systemu? Jakie korzyści przynosi dla branży papierniczej? O tym opowiedział nasz ekspert. Sprawdź wideo, które przygotowaliśmy.


Video z ekspertem systemu Joloda

Dedykowane naczepy do transportu papieru

PAPER LINER

Kierując się zasadą innowacyjności w działaniu, przedstawiamy naczepy typu paper liner. Specjalistyczne szyny wzdłużne oraz system oczek umożliwiających adaptację klinów zabezpieczających pozwalają na szybki poziomy załadunek papieru w rolach oraz poziome umiejscowienie rolek w dowolnym punkcie na naczepie.

JOLODA SYSTEM

Joloda to system do samodzielnego załadunku/rozładunku długich i ciężkich palet papieru w rolach oraz nietypowych maszyn. System składa się z czterech specjalnych szyn (prowadnic) zamontowanych w podłodze naczepy, po których poruszają się wyposażone w rolki listwy (Joloda). Za pomocą systemu Joloda kierowca unosi towar nad powierzchnię naczepy i przesuwa do przodu lub do tyłu.

Zalety Systemu Joloda

1
Załadunek
Możliwość załadunku jednego elementu/palety do 7 t.
2
Rozładunek
Skrócenie czasu załadunku/rozładunku średnio o ok. 30%.
3
Przestrzeń
Maksymalne wykorzystanie przestrzeni w miejscach, gdzie brakuje możliwości rozładunku bocznego.
4
mocowania ładunku
Optymalizacja procesu prawidłowego mocowania ładunku.
5
Bezpieczeństwo
Minimalizacja prawdopodobieństwa uszkodzenia towaru podczas załadunku lub rozładunku o 70% (w porównaniu do konwencjonalnego załadunku/rozładunku).
Sprawdź branże, które wykorzystują system Joloda

Posiadamy dedykowane Standardy Obsługi Transportu Papieru

Drukarnie

Hurtownie Papiernicze

Producenci Papieru

Wydawnictwa

Kontakt

Omida Paper Solution

email: paper@omida.pl

tel: +48 799 061 967

Szybkie Zapytanie

Skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 3h

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida S.A
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne
Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Spółka Akcyjna (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472B, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.
Wyślij Teraz!

Polska

Deutschland

Österreich

Schweiz

France

The Netherlands

Lëtezebuerg

België

España

Portugal

Italia

Česko

Slovensko

Magyarország

Slovenija

Srbija Србија

Hrvatska

Shqipëria

Hellas Ελλάς

Makedonija Македонија

Bulgariya България

Moldova

România

Україна

Беларусь

Россия

Lietuva

Latvija

Eesti

Suomi

Sverige

Norge

Danmark

United Kingdom

Bosnia I Hercegovína

Copyright © 2021 - Omida Logistics

: 0000701817

: 9571045101

Copyright © 2021 - Omida Logistics

Przeglądając tą stronę zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności

OK