Bezpieczny sposób transportu papieru

System Joloda to bezpieczeństwo, optymalizacja powierzchni i łatwy załadunek. Omida Transport Solution to innowacja w transporcie dla drukarni i producentów papieru.

Szybkie Zapytanie

Skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 3h

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida S.A
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne
Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Spółka Akcyjna (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472B, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

Transport Papieru

Papier w rolach należy do ciężkich i zarazem bardzo delikatnych ładunków. Dlatego nasza firma, stawiając czoła wyzwaniu, przygotowała specjalne dedykowane rozwiązania dla producentów papieru mające na celu przyspieszenie procesu załadunku, rozładunku i transportu papieru.


Zastosowane rozwiązania w naczepach paper liner nie ograniczają się jedynie do transportu papieru w rolach, są idealnym środkiem do transportu produktów takich jak opakowania, prasa i książki, gdzie priorytetowe znaczenie ma szybkość załadunku i rozładunku, jak i pewność braku uszkodzeń oraz maksymalizacja wykorzystania przestrzeni ładunkowej.


Nasza firma, dzięki opiece spedytora 24h/7dni w tygodniu, 365 dni w roku, jest w stanie zapewnić profesjonalny serwis związany z dystrybucją prasy, który opatrzony jest wyjątkową terminowością.


Dedykowane naczepy do transportu papieru

PAPER LINER

Kierując się zasadą innowacyjności w działaniu, przedstawiamy naczepy typu paper liner. Specjalistyczne szyny wzdłużne oraz system oczek umożliwiających adaptację klinów zabezpieczających pozwalają na szybki poziomy załadunek papieru w rolach oraz poziome umiejscowienie rolek w dowolnym punkcie na naczepie.

JOLODA SYSTEM

Joloda to system do samodzielnego załadunku/rozładunku długich i ciężkich palet papieru w rolach oraz nietypowych maszyn. System składa się z czterech specjalnych szyn (prowadnic) zamontowanych w podłodze naczepy, po których poruszają się wyposażone w rolki listwy (Joloda). Za pomocą systemu Joloda kierowca unosi towar nad powierzchnię naczepy i przesuwa do przodu lub do tyłu.

Zalety Systemu Joloda

1
Załadunek
  • Możliwość załadunku jednego elementu/palety do 7 t.
2
Rozładunek
  • Skrócenie czasu załadunku/rozładunku średnio o ok. 30%.
3
Przestrzeń
  • Maksymalne wykorzystanie przestrzeni w miejscach, gdzie brakuje możliwości rozładunku bocznego.
4
mocowania ładunku
  • Optymalizacja procesu prawidłowego mocowania ładunku.
5
Bezpieczeństwo
  • Minimalizacja prawdopodobieństwa uszkodzenia towaru podczas załadunku lub rozładunku o 70% (w porównaniu do konwencjonalnego załadunku/rozładunku).

Posiadamy dedykowane Standardy Obsługi Transportu Papieru

Sprawdź branże, który wykorzystują system Joloda

Kontakt

Omida Paper Solution

email: paper@omida.pl

tel: +48 799 061 967