Paperliner | Omida Logistics

Paperliner

System Joloda to bezpieczeństwo, optymalizacja powierzchni i łatwy załadunek. Omida Transport Solution to innowacja w transporcie dla drukarni i producentów papieru.

Pobierz katalogZapytaj o ofertę

Bezpieczny Sposób Transportu Papieru

Bezpieczny Sposób Transportu Papieru | Omida Logistics

Papier w rolach należy do ciężkich i zarazem bardzo delikatnych ładunków. Dlatego nasza firma, stawiając czoła wyzwaniu, przygotowała specjalne dedykowane rozwiązania dla producentów papieru mające na celu przyspieszenie procesu załadunku, rozładunku i transportu papieru.

Bezpieczny Sposób Transportu Papieru | Omida Logistics

Zastosowane rozwiązania w naczepach paper liner nie ograniczają się jedynie do transportu papieru w rolach, są idealnym środkiem do transportu produktów takich jak opakowania, prasa i książki, gdzie priorytetowe znaczenie ma szybkość załadunku i rozładunku, jak i pewność braku uszkodzeń oraz maksymalizacja wykorzystania przestrzeni ładunkowej.

Bezpieczny Sposób Transportu Papieru | Omida Logistics

Nasza firma, dzięki opiece spedytora 24h/7dni w tygodniu, 365 dni w roku, jest w stanie zapewnić profesjonalny serwis związany z dystrybucją prasy, który opatrzony jest wyjątkową terminowością.

Paperliner

Paperliner | Omida Logistics

Kierując się zasadą innowacyjności w działaniu, przedstawiamy naczepy typu paper liner. Specjalistyczne szyny wzdłużne oraz system oczek umożliwiających adaptację klinów zabezpieczających pozwalają na szybki poziomy załadunek papieru w rolach oraz poziome umiejscowienie rolek w dowolnym punkcie na naczepie.

Joloda System

Joloda System | Omida Logistics

Joloda to system do samodzielnego załadunku/rozładunku długich i ciężkich palet papieru w rolach oraz nietypowych maszyn. System składa się z czterech specjalnych szyn (prowadnic) zamontowanych w podłodze naczepy, po których poruszają się wyposażone w rolki listwy (Joloda). Za pomocą systemu Joloda kierowca unosi towar nad powierzchnię naczepy i przesuwa do przodu lub do tyłu.

Szybkie zapytanie Paperliner

Wyślij zgłoszenie - skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone