Spedycja Warszawa | Omida Logistics

Spedycja Warszawa

Sprawdź czym zajmuje się spedycja. Ponad 20 wyspecjalizowanych oddziałów spedycyjnych Omida Logistics w całej Polsce, gotowych zrealizować usługi transportu i logistyki.

Spedycja Warszawa. Organizujemy transport międzynarodowy i krajowy. Chcesz dołączyć do naszego zespołu w Warszawie? Skontaktuj się z nami.

Spedycja Warszawa. Organizujemy transport międzynarodowy i krajowy. Chcesz dołączyć do naszego zespołu w Warszawie? Skontaktuj się z nami.  | Omida Logistics

Jesteśmy Polskim Liderem transportu drogowego w kraju i Europie. Omida Logistics jest marką wchodząca w skład grupy OMIDA S.A. powstała w 2010 roku. Nasza struktura składa się z ponad 20 oddziałów w całej Polsce, którą reprezentuje ponad 200 spedytorów oraz sieć kilkuset przewoźników w kraju i Europie. Nieprzerwanie od 11 lat realizujemy strategię dynamicznego rozwoju.

Nasz Oddział we wschodniej części Polski znajduje się w Warszawie. Zajmujemy się spedycją na terenie całego kraju i za granicą. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko Spedytora Międzynarodowego w Warszawie, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Omida Logistics

Oddział Warszawa

Więcej o spedycji

Aktualne oferty pracy w miejscowości Warszawa

Warszawa | Omida Logistics
Warszawa Spedytor Międzynarodowy z doświadczeniem
Powrót do spedycji
Szybkie Zapytanie
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności