Świadczymy kompleksowe usługi w obszarze logistyki e - commerce, stosując innowacyjne rozwiązania informatyczne, umożliwiające automatyzację zamówień i sprawną dostawę przesyłek.

Proste rozwiązania dla Twojego e - Biznesu

Stworzyliśmy OMIDA e - commerce, po to, aby usprawnić proces zakupowy i połączyć Twój
e - commerce z najlepszym dostępnym rozwiązaniem w obsłudze transportu oraz e - logistyki
Gwarantujemy obsługę wszystkich czynności związanych z przyjęciem towaru na magazynie, zarządzaniem stanami magazynowymi oraz kompletacją i wydaniem towaru, a także dystrybucją
w modelu B2C oraz B2B uwzgledniającą dostawy na terenie całej Europy
Wykorzystanie naszej infrastruktury logistycznej oraz wsparcia doświadczonego zespołu projektowego i operacyjnego pozwala naszym Klientom zlecającym nam cały proces logistyczny na oszczędność czasu i pieniędzy! Jako lider branży transportowej gwarantujemy współpracę na najwyższym poziomie!
Magazynowanie

ProfesjonalneMagazynowanie

Profesjonalne magazynowanie i usługi o wartości dodanej takie, jak przygotowywanie zestawów, kontrole techniczną i jakościową oraz przepakowanie

Logistyczne

Niższe kosztyLogistyczne

Niski poziom zapasów i mniej późnych wysyłek dzięki odpowiedniemu zarządzaniu

Raportowanie

Obsługa zwrotów Raportowanie

Pełna i szyta na miarę potrzeb obsługę zwrotów z raportem z każdego zdarzenia

Rzeczywistym

Dane w czasieRzeczywistym

Kontrola zapasów i możliwość podjęcia właściwych decyzji już na etapie zamawiania

Dystrybucji

Niższe kosztyDystrybucji

Koncentrujemy Twój wolumen wysyłkowy, który pozwoli znacznie obniżyć koszty dostaw

Kurierskimi

Integracja z firmamiKurierskimi

Zapewniamy integrację z firmami kurierskimi, pocztą oraz paczkomatami. Konkurencyjne ceny, dzięki współpracy z dużym operatorem

Personalizacja

DostosowanaPersonalizacja

Oferujemy personalizację na życzenie (m.in. składanie zestawów, dołączanie insertów, customizacja opakowań, a nawet grawerowanie laserowe)

e - WMS

Systeme - WMS

Pracujemy na oprogramowaniu informatycznym, które usprawnia system zarządzania magazynem

Wybierzmy razem ofertę skrojoną na miarę Twojego e-Biznesu!

Zainteresowany? Wyślij do nas wiadomość! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida S.A
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Spółka Akcyjna (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472B, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pllub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

Zbuduj przewagę w branży, dzięki usługom OMIDA e - commerce

Wysokiej klasy magazyn, wybór dostawcy i mądre zarządzanie to kluczowe aspekty tzw. customer-experience

magazyn
Dysponujemy nowoczesną przestrzenią magazynową

Nasz magazyn spełnia wymogi klasy A magazynów zlokalizowanych w środkowej Europie. Magazyn dla e-commerce posiada 5,5 tys. m2 powierzchni i 12 metrów wysokości, dzięki czemu jest w stanie pomieścić już w pierwszym etapie rozbudowy ponad 6500 palet!

Partnerskie podejście

Obserwując stany magazynowe jesteśmy w stanie zoptymalizować Twoje operacje i doradzić Ci, jak możesz sprzedawać więcej i lepiej.

Korzystne rozliczenia

Z nami od razu wiesz, jakie koszty poniesiesz! Oferujemy przejrzysty model rozliczeń – co miesiąc otrzymasz zestawienie kosztów z podziałem na wszystkie świadczenia. Płacisz wyłącznie za prestrzeń, którą wykorzystujesz.

biznes
Bezproblemowe skalowanie sprzedaży

Kiedy Twój sklep online rośnie, my rośniemy razem z Tobą!

Bieżący wgląd w operacje magazynowe

Dzięki naszym autorskim narzędziom online możesz w każdej chwili sprawdzić, co dzieje się z Twoimi produktami, a także kontrolować proces obsługi zwrotów z pomocą naszych pracowników.

Pakowanie według Twoich wytycznych

Oddajemy do Twojej dyspozycji szeroki wachlarz możliwości personalizacji pakowania. Tak właśnie działa nasz fulfillment dla Twojego e-Biznesu!

technologia
Integracja systemowa

Mamy gotowe integracje ze wszystkimi największymi platformami sprzedażowymi online, co gwarantuje szybkie i bezproblemowe wdrożenie

System VMI

System mający usprawnić dystrybucję produktów poprzez zwiększenie obowiązków dostawców.

e - WMS

System jest dostosowany do optymalizacji powierzchni i sprawnego zarządzania zamówień prosto z Twojego sklepu internetowego.

To już 10 lat doświadczenia na rynku transportowym!

Zapewniamy maksimum korzyści i wsparcie dla Twojego e-Biznesu! 5,5 tys. m2 powierzchni i 12 metrów wysokości… Koniecznie zobacz nasz magazyn klasy A!

Zapytaj o ofertę