Omida dołączyła do New Silk Road Network

Omida dołączyła do New Silk Road Network | Omida Logistics

Jesteśmy członkiem New Silk Road Network

Jak podaje na swojej stronie New Silk Road Network:

NSRN został przez pełen pasji zespół, aby pomóc uczynić inicjatywę Belt and Road, również nazwaną Nowym Jedwabnym Szlakiem, bardziej dostępną i namacalną dla firm logistycznych na całym świecie. Jest to miejsce, w którym możesz się spotykać, dzielić i uczyć się od firm takich jak Twoja, które również chcą przekształcić Inicjatywę Pasa i Drogi w okazję biznesową dla siebie.

Zapewniając naszej społeczności środki do łączenia się i budowania relacji z innymi firmami logistycznymi, które mają wspólny cel, jakim jest wykorzystanie możliwości wynikających z BRI, pomagamy naszym członkom pozycjonować się na zwycięskiej pozycji w dzisiejszym zmieniającym się globalnym łańcuchu dostaw.

Jakie korzyści otrzymują nasi Klienci dzięki naszemu członkostwu w NSRN?

 • Sprawdzonych partnerów na całym globie
 • Dostęp do możliwości transportowych na całym świecie
 • Wsparcie partnerów podczas całego łańcucha dostaw
 • Serwis na najwyższym poziomie

Historia New Silk Road Network

Nowy Jedwabny Szlak Mapa - New Silk Road Źródło fot: https://www.newsilkroadnetwork.com/en/belt-and-road

W 2013 roku Chiny ogłosiły inicjatywę „Pasa i Szlaku”, zwaną także „Nowym Jedwabnym Szlakiem”. Jest to jeden z największych do tej pory projektów infrastrukturalnych, związany z masowym rozwojem i inwestycjami. Chociaż nie ma dokładnej granicy, jest ona ogólnie interpretowana jako sieć korytarzy lądowych (pas gospodarczy Nowego Jedwabnego Szlaku) i szlaków morskich (morski Jedwabny Szlak XXI wieku)

BRI obejmuje 5 aspektów na szeroką skalę.

 1. Koordynacja polityki w celu wsparcia projektów rozwoju infrastruktury na dużą skalę
 2. Obiekty służące do łączenia krajów wzdłuż Pasa i Drogi
 3. Wymiana kulturalna między ludźmi
 4. Integracja i współpraca finansowa

5. Transgraniczny handel, inwestycje i współpraca w łańcuchu dostaw

Przeczytaj również

Wesołych Świąt Wielkanocnych | Omida Logistics

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech te Święta będą pełne radości oraz spokoju, a każdy moment spędzony z bliskimi niech przyniesie wiele wspomnień.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! | Omida Logistics

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech magiczna atmosfera świąt przyniesie spokój i radość, a nadchodzący Nowy Rok obfitować będzie w sukcesy i pomyślność.

Albert Jachimowski, Ambasador Marki Omida Logistics, odniósł kolejne zwycięstwo na Gali Sparta MMA! | Omida Logistics

Albert Jachimowski, Ambasador Marki Omida Logistics, odniósł kolejne zwycięstwo na Gali Sparta MMA!

Odkryj sukces Alberta Jachimowskiego, Ambasadora Marki Omida Logistics, na Gali Sparta MMA. Czytaj więcej o jego triumfie i nadchodzącej walce na Gali BFN w 2024 roku.

Gala Operatora Logistycznego 2023 | Omida Logistics

Gala Operatora Logistycznego 2023

W dniu 30 listopada 2023 roku odbyła się Gala Operatora Logistycznego 2023, na której Omida Logistics otrzymała wyróżnienie.

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

 • Transport
 • Logistyka
 • Firma
 • Wycena Transportu
 • Kontakt
  • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.