Targi SIL Barcelona 2023

Targi SIL Barcelona 2023  | Omida Logistics
Targi transport i logistyka SIL w Barcelonie 2023

Dziś rozpoczęły się prestiżowe targi branżowe SIL w Barcelonie. To już 23. edycja tego wiodącego wydarzenia, podczas którego odkryjemy najnowsze innowacje i trendy w transporcie i logistyce! 🌍

▶ Na tegorocznej edycji, w dniach 8-9.06, reprezentują nas Swarna Rajesh, Tigran Yegoryan oraz Lukasz Eriksons. Zapraszamy naszych Klientów, Partnerów Biznesowych oraz przedstawicieli naszej branży do nawiązywania rozmów handlowych z zespołem Omida.

▶ Udział w wydarzeniu to także idealna okazja do promocji naszych usług na rynku hiszpańskim.

Targi transport i logistyka SIL w Barcelonie 2023

Targi transport i logistyka SIL w Barcelonie 2023

Targi transport i logistyka SIL w Barcelonie 2023

Dziękujemy za obecność na SIL Barcelona 2023! 🚀

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2023
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.