Transport Zboża | Omida Logistics

Transport Zboża

Oferujemy terminowy i bezpieczny transport produktów spożywczych. Transportujemy w odpowiednich warunkach, temperaturach i wilgotności powietrza.

W naszej ofercie klienci znajdą możliwość przewozu kukurydzy, owsa, pszenicy, jęczmienia, żyta i pszenżyta. Sprawdź naszą ofertę i wykorzystaj doświadczony zespół.

W naszej ofercie klienci znajdą możliwość przewozu kukurydzy, owsa, pszenicy, jęczmienia, żyta i pszenżyta. Sprawdź naszą ofertę i wykorzystaj doświadczony zespół. | Omida Logistics

Jednym z sektorów obsługi transportu spożywczego to transport zbóż. W Polsce większość zbóż przewożona jest transportem ciężarowym ze względu na dostępność oraz funkcjonalność. Zbiór zboża jest kontrolowany i musi spełniać odpowiednie wymogi, dlatego przetwórcy zbóż narzucają wysokie standardy firmom transportowym.

Transport zbóż

Nasza firma przestrzega wszelkich zasad BHP, przy zachowaniu wszelkich norm, które obowiązują w trakcie przewozu. W naszej ofercie klienci znajdą możliwość przewozu kukurydzy, owsa, pszenicy, jęczmienia, żyta i pszenżyta. Oferujemy klientom kompleksowy zakres usług - od transportu po logistykę.

Posiadamy certyfikat GMP+ to międzynarodowy system certyfikacji, który jest gwarancją bezpieczeństwa transportowanych pasz. Dbamy o formalności, bezpieczeństwo i czystość naczep, które transportują paszę zgodnie z przyjętymi standardami.

Więcej o branży Spożywczy
Powrót do Transport dla Branż
Szybkie Zapytanie
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności