Spedycja Chojnice | Omida Logistics

Spedycja Chojnice

Sprawdź czym zajmuje się spedycja. Ponad 30 wyspecjalizowanych oddziałów spedycyjnych Omida Logistics w całej Polsce, gotowych zrealizować usługi transportu i logistyki.

Spedycja Chojnice. Organizujemy transport międzynarodowy i krajowy. Chcesz dołączyć do naszego zespołu w Chojnicach? Skontaktuj się z nami.

Spedycja Chojnice. Organizujemy transport międzynarodowy i krajowy. Chcesz dołączyć do naszego zespołu w Chojnicach? Skontaktuj się z nami.  | Omida Logistics
Fot. Piotr Grabski

Jesteśmy Liderem transportu drogowego w kraju i Europie. Omida Logistics jest marką wchodzącą w skład grupy OMIDA, która powstała w 2010 roku. Nasza struktura składa się z 32 oddziałów w całej Polsce, którą reprezentuje ponad 200 spedytorów oraz sieć kilkuset przewoźników w kraju i Europie. Nieprzerwanie od 13 lat realizujemy strategię dynamicznego rozwoju. Zapewniamy usługi transportu FTL oraz LTL na terenie całego kraju i za granicą.

Transport Chojnice

Jesteśmy renomowaną firmą transportową świadczącą usługi w Chojnicach i okolicach. Nasz oddział w Chojnicach specjalizuje się w świadczeniu solidnych usług transportowych, które spełniają potrzeby różnorodnych branż i przedsiębiorstw. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, jesteśmy w stanie zapewnić innowacyjne rozwiązania transportowe. W oddziale w Chojnicach znaleźć można szeroki zakres usług, obejmujących transport drogowy, przewóz towarów, dystrybucję oraz logistykę. Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami i profesjonalnym personelem, który jest gotowy sprostać indywidualnym wymaganiom.

Firma transportowa w Chojnicach

Współpraca z naszą firmą transportową w Chojnicach to gwarancja solidności, profesjonalizmu i pełnego zaangażowania w realizację wszystkich zleceń. Dążymy do długotrwałych relacji z naszymi Klientami, opartych na wzajemnym zaufaniu i satysfakcji.

Skorzystaj z naszych usług transportowych w Chojnicach i przekonaj się, jak możemy przyspieszyć transport ładunków poprzez niezawodne i kompleksowe rozwiązania transportowe.

Oddział specjalizuje się w transporcie towarów sypkich (zboża, śruty, węgiel, nawozy) samochodami typu: wywrotki z szybrem i klapodrzwiami (o kubaturze od 30m3 do 70m3), silos, walkingfloor (o kubaturze do 95m3).

Nasi spedytorzy dokładają wszelkich starań, aby każdy transport odbył się na czas. Chętnych, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu w Chojnicach, zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy na stanowisku Spedytora Międzynarodowego.

Omida Logistics

Oddział Chojnice

Więcej o spedycji

Aktualne oferty pracy w miejscowości Chojnice

Powrót do spedycji
  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.