Spedycja Kórnik | Omida Logistics

Spedycja Kórnik

Sprawdź czym zajmuje się spedycja. Ponad 20 wyspecjalizowanych oddziałów spedycyjnych Omida Logistics w całej Polsce, gotowych zrealizować usługi transportu i logistyki.

Spedycja Kórnik. Organizujemy transport międzynarodowy i krajowy. Chcesz dołączyć do naszego zespołu w Kórniku? Skontaktuj się z nami.

Spedycja Kórnik. Organizujemy transport międzynarodowy i krajowy. Chcesz dołączyć do naszego zespołu w Kórniku? Skontaktuj się z nami.  | Omida Logistics

Od ponad 11 lat świadczymy usługi transportowe, spedycyjne i logistyczne dla naszych klientów. Posiadamy Oddział w Kórniku który służy naszym klientom pomocą. Znamy się na branży transportowej jak nikt inny i specjalizujemy się. branży TSL. Obszar naszych działań obejmuje spedycję krajową i międzynarodową.

Omida to gwarancja doświadczenia, elastyczności proponowanych rozwiązań oraz indywidualnego podejścia do klientów. Aktualnie zachęcamy do wysyłania swoich CV na stanowisko Spedytora Międzynarodowego do Oddziału w Kórniku. Chętnych namawiamy do zapoznania się z ofertą pracy.

Omida Logistics

Oddział Kórnik

Więcej o spedycji

Aktualne oferty pracy w miejscowości Kórnik

Kórnik | Omida Logistics
Kórnik Spedytor Międzynarodowy z doświadczeniem
Powrót do spedycji
Szybkie Zapytanie
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności