Transport Polska Holandia | Omida Logistics

Transport Polska Holandia

Realizujemy transport międzynarodowy do wszystkich krajów w Europie. Organizujemy transport w modelu FTL i LTL. Rozwiń z nami swój biznes.

Będąc liderem wśród branży TSL, organizowany transport do/z Holandii jest bezpieczny i przebiega bezproblemowo. Przewozimy rzeczy drobnicowe i wielkogabarytowe.

Będąc liderem wśród branży TSL, organizowany transport do/z Holandii jest bezpieczny i przebiega bezproblemowo. Przewozimy rzeczy drobnicowe i wielkogabarytowe. | Omida Logistics

Zakres naszych usług obejmuje obsługę na terenie całej Unii Europejskiej, w tym transport do Holandii. Będąc liderem wśród branży TSL, organizowany transport do Holandii jest bezpieczny i przebiega bezproblemowo. Oferujemy m.in. transport maszyn, transport ADR, transport dedykowany. Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby proponowana oferta TSL była dopasowana do potrzeb klienta. Zapewniamy klientom transport do miejscowości takich jak: Bruksela, Liege, Bastogne, Ostendzie, Amsterdam, Luksemburg, Haga.

Transport Holandia - Polska

Ponad 11-letnie doświadczenie pozwoliło nam stać się liderem wśród branży TSL. Koszt transportu zostaje wyceniony dla naszych klientów indywidualnie. Warto wspomnieć, że posiadamy szeroką flotę transportową, dlatego mamy możliwość transportu towarów małych i dużych z Holandii do Polski. Zapewniamy klientom transport z miejscowości takich jak: Bruksela, Liege, Bastogne, Ostendzie, Amsterdam, Luksemburg, Haga i wielu innych w Holandii.

Wszystkie kraje
Powrót do Transport Międzynarodowy
Szybkie Zapytanie
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności