Kongres Intermodal in Poland 2023

Kongres Intermodal in Poland 2023 | Omida Logistics

  Tegoroczna edycja Intermodal In Poland odbyła się w formule kongresowej, a nasz reprezentant Mateusz Kokosza znalazł się w gronie ekspertów związanych z transportem Intermodalnym. Nie zabrakło także specjalistów z zagranicy, przedstawicieli administracji państwowej, samorządów, uczelni i organizacji branżowych. Silną stroną Kongresu stała się merytoryka oraz wysoki poziom debat i prezentacji.

  Jak podkreśla sam Mateusz ,,Intermodal to przyszłość transportu w Europie". 🌿

  Intermodal In Poland 2023

  Intermodal In Poland 2023

  Dziękujemy za obecność i reprezntowanie Omida na międzynarodowym kongresie.

  Przeczytaj również

  Ramy kontenerowe już na drodze! | Omida Logistics

  Ramy kontenerowe już na drodze!

  Ramy kontenerowe gotowe do transportu kontenerów pojedynczych, a także wielomodułowych są już obecne na europejskich drogach!

  Odebraliśmy nowe ramy kontenerowe służące do transportu intermodalnego! | Omida Logistics

  Odebraliśmy nowe ramy kontenerowe służące do transportu intermodalnego!

  Transport intermodalny już od dawna znajduje się w ofercie naszej firmy. Stawiamy kolejny krok w kierunku rozwoju tej usługi.

  Więcej artykułów

  Newsletter

  Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

  * Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

  Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
   • PolskiEnglishEspañolRomână
  Omida Logistics Sp. z o.o.
  Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
  | Wszelkie prawa zastrzeżone
  Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

  Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.