Transport Urządzeń dla Kosmetologów | Omida Logistics

Transport Urządzeń dla Kosmetologów

Realizujemy transport kosmetyków, kremów, pudrów, żelów, środków higieny osobistej od producentów do magazynów i sieci dystrybucji.

Eksportujemy oraz importujemy wszystkie maszyny dla kosmetologów i salonów beauty z linii produkcyjnej do sieci sprzedaży. Sprawdź naszą ofertę dla producentów maszyn.

Eksportujemy oraz importujemy wszystkie maszyny dla kosmetologów i salonów beauty z linii produkcyjnej do sieci sprzedaży. Sprawdź naszą ofertę dla producentów maszyn.  | Omida Logistics

Stworzyliśmy usługę opartą na doświadczeniu w transporcie dedykowanym dla producentów maszyn i laserów dla kosmetologów. Eksportujemy oraz importujemy wszystkie maszyny w tym: lasery, urządzenia do mezoterapii twarzy, urządzenia do wodorowego oczyszczania twarzy. Transportujemy również urządzenia do kriolipolizy i inne, które stanowią wyposażenie salonów beauty i gabinetów medycyny estetycznej.

Transport dla producentów urządzeń kosmetycznych

Nasza oferta obejmuje transport drogowy, kolejowy, lotniczy, morski oraz intermodalny. Obsługujemy klientów zagranicznych i krajowych w tym producentów i dystrybutorów maszyn i urządzeń kosmetycznych. Transportujemy urządzenia do zabiegów kosmetycznych z produkcji do sieci sprzedaży i dystrybutorów.

Więcej o branży Beauty
Powrót do Transport dla Branż
Szybkie Zapytanie
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności