Polityka Prywatności

Szanujemy Twoje prawo do prywatności. Na tej stronie znajdziesz nasze stanowisko w sprawie gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o użytkownikach.
 
1. Jakie informacje osobiste są gromadzone i wykorzystywane przez OMIDA S.A.?
Korzystający z naszego serwisu pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez Omida S.A. wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją naszymi serwerami. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji demograficznych (np. o regionie, z którego następuje połączenie).
 
Kontakt z Omida S.A. poprzez stronę www wymaga wypełnienia formularza, w którym należy podać informacje umożliwiające skontaktowanie się z użytkownikiem (np. adres e-mail). Informacje podane w formularzu są przez nas wykorzystywane do niezbędnych kontaktów z naszymi użytkownikami oraz w celu lepszego dostosowywania prezentowanych przez nas treści do ich potrzeb i zainteresowań.
 
2. W jaki sposób chronione są informacje?
Informacje przechowywane są i przetwarzane przez Omida S.A. z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymagania polskiego prawa.
 
3. Czy podane informacje osobiste są udostępniane innym podmiotom?
Dane użytkowników strony www.omida.pl nie są udostępniane innym podmiotom. Administratorem danych osobowych jest: Omida S.A., aleja Grunwaldzka 472B, 80-309 Gdańsk.
 
4. Czy mam prawo do wglądu, poprawienia i usunięcia moich danych?
Omida S.A. udostępnia każdemu użytkownikowi możliwość modyfikacji i usunięcie posiadanych przez Omida S.A. danych osobowych. Wszelkie prośby należy kierować pod adresem: Omida S.A. aleja Grunwaldzka 472B, 80-309 Gdańsk.
 
5. Czy mam prawo wyboru?
Omida S.A. daje swoim użytkownikom możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chcą korzystać ze strony www.omida.pl i udostępniać informacje o sobie. Nasz serwis jest dostępny bez konieczności podawania danych osobowych, jedynie niektóre usługi tego wymagają. Są to formularze kontaktowe.
 
Naszym celem jest zapewnienie jak najdalej posuniętej ochrony. Rozwój technologii oraz rozwój oferty Omida S.A.  powodują, że nasza polityka ochrony prywatności może ulegać zmianom, o których będziemy informować na naszej stronie.

ZAUFALI NAM

Thyssenkrupp Infiniti Michelin Berghoff Intermarche Bricomarche