Fulfillment | Omida Logistics

Fulfillment

Profesjonalne usługi logistyczne, magazynowanie, ubezpieczenia dedykowane dla szczególnych gałęzi przemysłu. Dowiedz się, jak dostosowana logistyka wpływa na optymalizację biznesu.

Posiadasz sklep internetowy? Sprawdź jak fulfilment może rozwinąć Twój e-biznes. Zapewniamy nowoczesne usługi dla sklepów ecommerce. Dowiedz się więcej.

Posiadasz sklep internetowy? Sprawdź jak fulfilment może rozwinąć Twój e-biznes. Zapewniamy nowoczesne usługi dla sklepów ecommerce. Dowiedz się więcej. | Omida Logistics

Nowoczesny Magazyn klasy A oraz system WMS dały nam możliwość realizowania usługi fulfillment. Fulfillment, polega na spakowaniu oraz transporcie zamówień bezpośrednio do klienta z naszego magazynu. Usługa, którą proponujemy, jest znacznym ułatwieniem dla sklepów online.

Co to jest Fulfillment?

Fulfillment to pojęcie coraz bardziej znane w e-commerce. Jest usługą polegającą na przejęciu procesów logistycznych, np. sklepu internetowego przez zewnętrznego operatora logistycznego. W Omida dysponując nowoczesną przestrzenią magazynową proponujemy naszym klientom usługę fulfillment dla wszystkich sklepów internetowych, które same nie posiadają takiej przestrzeni. Przybliżyliśmy już główną definicję fulfilment, ale może skupmy się na dokładnym opisaniu znaczenia tego słowa.

F - focus na sprzedaż U - usługi zróżnicowane L - logistyka F - funkcje zróżnicowane I - infrastruktura L - lepsza obsługa klienta M - magazyn E - elastyczność N - narzędzia automatyzacji T - tańsza dostawa

Przez termin fulfillment rozumie się zatem nie tylko obsługę logistyczną ecommerce, ale także procesy związane z magazynowaniem i dystrybucją. Oprócz tego, że fulfillment zapewnia model logistyczny e-commerce to dzięki tej usłudze klienci mają pewność, że ich towar jest odpowiednio przechowywany i zapakowany do odbiorcy.

Jak działa usługa fulfilment?

W pierwszej kolejności magazyn dostaje zgłoszenie dotyczące towaru, następnym etapem jest jego przyjęcie i ulokowanie go w dedykowanym miejscu. Po dwóch wstępnych etapach następuje najważniejszy proces polegający na magazynowaniu. Nasz nowoczesny magazyn spełnia wymogi klasy A magazynów zlokalizowanych w środkowej Europie. Posiadamy 5,5 tys. m² powierzchni magazynowej o dwunastu metrach wysokości. Każdy z towarów przechowywany jest bezpiecznie, ale przede wszystkim towar jest odpowiednio ewidencjonowany - w każdym momencie można sprecyzować lokalizację produktu. W końcowych elementach procesu fulfillment następuje przyjęcie zamówienia przesyłki poprzez panel klienta i wydanie go kurierowi do dostarczenia.

Dla kogo jest fulfillment?

Fulfillment jest idealnym rozwiązaniem dla sklepów internetowych, które z czasem zwiększając swoje zasięgi i usługi potrzebują większej przestrzeni magazynowej dla swoich produktów. Obsługa fulfillment dedykowana jest również osobom, które chcą częściowo lub całościowo zlecić obsługę zamówień firmie zewnętrznej. Firma logistyczna Omida proponuje pośredniczenie między e-sklepem a klientem końcowym dbając o jego zadowolenie z realizacji dostarczenie produktu.

Fulfillment zrewolucjonizował sprzedaż online. Jest to świetne rozwiązanie dla firm, które nie posiadają dużej przestrzeni magazynowej, a stale rozrasta się ich działalność. Czy istnieje lepsze rozwiązanie dla sklepu online, które zapewni oszczędność czasu i pieniędzy? Na ten moment usługa fulfillment jest usługą, która doskonale sprawdza się przy tych wymaganiach.

Jakie korzyści daje fulfillment?

Fulfillment daje przede wszystkim oszczędność czasu. Dlaczego? Otóż nie trzeba samemu realizować zamówień ani zatrudniać ludzi, którzy zajmą się wykonaniem zamówień. W czasie kiedy właściciele firm mogliby realizować zamówienia mogą zająć się rozwojem sklepu. Kolejną zaletą, jaką daje usługa fulfillment jest oszczędność miejsca. Firmy nie muszą posiadać magazynu, dla swojego sklepu online. Cały asortyment może znajdować się w Magazynie Omida. Klienci w ten sposób są w stanie zaoszczędzić pieniądze, ponieważ nie muszą wynajmować całego magazynu.

W Omida od razu wiesz jakie koszty poniesiesz. Gwarantujemy przejrzysty model rozliczeń - co miesiąc otrzymasz zestawienie kosztów z podziałem na wszystkie świadczenia. Co jest ważne i korzystne? To, że płacisz tylko za przestrzeń, którą wykorzystujesz.

W przypadku fulfillment klient nie musi martwić się już o wysyłkę lub zwroty towarów. Tym zajmujemy się w Omida oferując usługę fulfillment.

Więcej o logistyce
Powrót do logistyki
  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.