Transport Polska Chorwacja | Omida Logistics

Transport Polska Chorwacja

Realizujemy transport międzynarodowy do wszystkich krajów w Europie. Organizujemy transport w modelu FTL i LTL. Rozwiń z nami swój biznes.

Organizujemy transport FTL oraz LTL na trasie Polska-Chorwacja oraz Chorwacja-Polska. Realizujemy transport dedykowany pod konkretną branżę.

Organizujemy transport FTL oraz LTL na trasie Polska-Chorwacja oraz Chorwacja-Polska. Realizujemy transport dedykowany pod konkretną branżę.  | Omida Logistics

Już od wielu lat zajmujemy się transportem z Polski do Chorwacji. Organizujemy transport FTL oraz LTL z każdego miejsca w Europie do Chorwacji. Posiadamy niezbędną wiedzę i zezwolenia, które pozwalają nam organizować transport drobnicowy i całopojazdowy z Polski do Chorwacji do miejscowości: Zagrzeb, Split, Rijeka, Osijek.

Transport Chorwacja - Polska

Specjalizujemy się w branży TSL od ponad 10 lat, dlatego mamy za sobą miliony przejechanych kilometrów. Główną rolę w gospodarce chorwackiej odgrywa przemysł przetwórczy, stoczniowy oraz chemiczny, dlatego nasza flota jest na tyle rozwinięta, aby dopasować transport do potrzeb klienta. Najczęściej transportujemy towary do miejscowości: Zagrzeb, Split, Rijeka, Osijek.

Wszystkie kraje
Powrót do Transport Międzynarodowy
Szybkie Zapytanie
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności