Spedycja Gdańsk | Omida Logistics

Spedycja Gdańsk

Sprawdź czym zajmuje się spedycja. Ponad 20 wyspecjalizowanych oddziałów spedycyjnych Omida Logistics w całej Polsce, gotowych zrealizować usługi transportu i logistyki.

Spedycja Gdańsk. Organizujemy transport międzynarodowy i krajowy. Chcesz dołączyć do naszego zespołu w Gdańsku? Skontaktuj się z nami.

Spedycja Gdańsk. Organizujemy transport międzynarodowy i krajowy. Chcesz dołączyć do naszego zespołu w Gdańsku? Skontaktuj się z nami.  | Omida Logistics

Jesteśmy Liderem transportu drogowego w kraju i Europie. Omida Logistics jest marką wchodząca w skład grupy OMIDA S.A. powstała w 2010 roku. Nasza struktura składa się z ponad 20 oddziałów w całej Polsce, którą reprezentuje ponad 200 spedytorów oraz sieć kilkuset przewoźników w kraju i Europie. Nieprzerwanie od 11 lat realizujemy strategię dynamicznego rozwoju. Prowadzimy spedycję na terenie całego kraju i za granicą.

Nasi spedytorzy dokładają wszelkich starań, aby każdy transport odbył się na czas. W naszej firmie spedycja polega na zapewnieniu klientowi, że każdy transport odbędzie się na czas, będzie bezpieczny i nie ulegnie uszkodzeniu podczas transportu. Chętnych, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu w Gdańsku, zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy na stanowisko Spedytora Międzynarodowego.

Omida Logistics

Oddział Gdańsk

Więcej o spedycji

Aktualne oferty pracy w miejscowości Gdańsk

Gdańsk | Omida Logistics
Gdańsk Spedytor Międzynarodowy z doświadczeniem
Powrót do spedycji
Szybkie Zapytanie
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności