Odebraliśmy nowe ramy kontenerowe służące do transportu intermodalnego!

Odebraliśmy nowe ramy kontenerowe służące do transportu intermodalnego! | Omida Logistics

  Nowoczesne ramy kontenerowe, służące do przewozu kontenerów podczas procesu transportu intermodalnego przeszły proces brandingu kontenerów, który umożliwia nam zwiększenie rozpoznawalności marki Omida. Dzięki wyeksponowaniu logo na ramach przyciągamy uwagę potencjalnych Klientów na terenie całej Polski i Europy. Po wykonaniu kontroli jakości ramy pojechały do Niemiec - do jednego z naszych Klientów w Hamburgu, który obsługuje dział intermodalny. Poniżej prezentujemy zdjęcia naszych nowych ram kontenerowych.

  transport intermodalny - Omida Logistics

  transport intermodalny - Omida Logistics

  transport intermodalny - Omida Logistics

  transport intermodalny - Omida Logistics

  transport intermodalny - Omida Logistics

  Cieszymy się, że poszerzając paletę swoich możliwości transportowych jesteśmy obecni w transporcie na co dzień nie tylko w Polsce, ale także poza granicami kraju.

  Przeczytaj również

  Ramy kontenerowe już na drodze! | Omida Logistics

  Ramy kontenerowe już na drodze!

  Ramy kontenerowe gotowe do transportu kontenerów pojedynczych, a także wielomodułowych są już obecne na europejskich drogach!

  Wywiad: Transport na trasie Polska-Rumunia: Rozmowa z Krystyną Penowską o wyzwaniach i sukcesach tej trasy | Omida Logistics

  Wywiad: Transport na trasie Polska-Rumunia: Rozmowa z Krystyną Penowską o wyzwaniach i sukcesach tej trasy

  Rozmowa z Krystyną Penowską o wyzwaniach i sukcesach transportowych na trasie Polska-Rumunia.

  Więcej artykułów

  Newsletter

  Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

  * Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

  Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
   • PolskiEnglishEspañolRomână
  Omida Logistics Sp. z o.o.
  Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
  | Wszelkie prawa zastrzeżone
  Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

  Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.