Odebraliśmy nowe ramy kontenerowe służące do transportu intermodalnego!

Odebraliśmy nowe ramy kontenerowe służące do transportu intermodalnego!  | Omida Logistics

Nowoczesne ramy kontenerowe, służące do przewozu kontenerów podczas procesu transportu intermodalnego przeszły proces brandingu kontenerów, który umożliwia nam zwiększenie rozpoznawalności marki Omida. Dzięki wyeksponowaniu logo na ramach przyciągamy uwagę potencjalnych Klientów na terenie całej Polski i Europy. Po wykonaniu kontroli jakości ramy pojechały do Niemiec - do jednego z naszych Klientów w Hamburgu, który obsługuje dział intermodalny. Poniżej prezentujemy zdjęcia naszych nowych ram kontenerowych.

transport intermodalny - Omida Logistics

transport intermodalny - Omida Logistics

transport intermodalny - Omida Logistics

transport intermodalny - Omida Logistics

transport intermodalny - Omida Logistics

Cieszymy się, że poszerzając paletę swoich możliwości transportowych jesteśmy obecni w transporcie na co dzień nie tylko w Polsce, ale także poza granicami kraju.

Przeczytaj również

Uruchamiamy własny pociąg i nowe połączenie w relacji Poznań - Duisburg | Omida Logistics

Uruchamiamy własny pociąg i nowe połączenie w relacji Poznań - Duisburg

Nasza nowa linia kolejowa na trasie Poznań-Duisburg zapewnia dwa odjazdy z Polski oraz dwa odjazdy z Niemiec tygodniowo. Zapraszamy na reportaż z uroczystego otwarcia nowej linii w Gądkach.

Wyzwania rynku transportu intermodalnego i zakup ekologicznych środków transportu | Omida Logistics

Wyzwania rynku transportu intermodalnego i zakup ekologicznych środków transportu

Omida Intermodal dzięki swojemu innowacyjnemu podejściu do transportu intermodalnego nie tylko przyczynia się do redukcji negatywnego wpływu na środowisko, ale również otwiera nowe możliwości dla biznesu.

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone