Transport Polska Słowenia | Omida Logistics

Transport Polska Słowenia

Realizujemy transport międzynarodowy do wszystkich krajów w Europie. Organizujemy transport w modelu FTL i LTL. Rozwiń z nami swój biznes.

Przewozimy ze Słowenii do Polski i z Polski do Słowenii. Nasz doświadczony zespół zorganizuje transport dopasowany do Twojej branży.

Przewozimy ze Słowenii do Polski i z Polski do Słowenii. Nasz doświadczony zespół zorganizuje transport dopasowany do Twojej branży.  | Omida Logistics

Przewozimy z Polski do Słowenii towary z przemysłu spożywczego, papierniczego, drzewnego. Transportujemy również maszyny, urządzenia do przemysłu spożywczego, automotive, RTV i AGD. Specjalizujemy się w branży TSL - transport, spedycja, ale również logistyka. Dostarczamy załadunek na czas do miejscowości Lublana (Ljubljana), Maribor, Kranj, Celje, Koper, Velenje, Novo Mesto i wielu innych na Słowenii.

Transport Słowenia - Polska

Specjalizujemy się w transporcie na kierunku Słowenia-Polska. Dbamy o wysoką jakość usług branży TSL. Pracujemy z najlepszymi spedytorami i logistykami, którzy dbają o towar od momentu załadunku po rozładunek. Każdą ofertę wyceniamy dla klienta indywidualnie i transportujemy z każdej miejscowości na Słowenii do Polski.

Wszystkie kraje
Powrót do Transport Międzynarodowy
Szybkie Zapytanie
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności