Spedycja Gdynia | Omida Logistics

Spedycja Gdynia

Sprawdź czym zajmuje się spedycja. Ponad 30 wyspecjalizowanych oddziałów spedycyjnych Omida Logistics w całej Polsce, gotowych zrealizować usługi transportu i logistyki.

Spedycja Gdynia. Firma transportowa Gdynia. Organizujemy transport międzynarodowy i krajowy. Szukasz doświadczonej firmy transportowej? Skontaktuj się z nami.

Spedycja Gdynia. Firma transportowa Gdynia. Organizujemy transport międzynarodowy i krajowy. Szukasz doświadczonej firmy transportowej? Skontaktuj się z nami. | Omida Logistics

Firma Transportowa Gdynia

Jesteśmy Liderem transportu drogowego w kraju i Europie. Omida Logistics jest marką wchodzącą w skład grupy OMIDA, która powstała w 2010 roku. Nasza struktura składa się z 32 oddziałów w całej Polsce, którą reprezentuje ponad 200 spedytorów oraz sieć kilkuset przewoźników w kraju i Europie. Nieprzerwanie od 13 lat realizujemy strategię dynamicznego rozwoju. Prowadzimy spedycję na terenie całego kraju i za granicą.

Specjalizacja oddziału w Gdyni to:

Obsługujemy firmy oraz producentów z branży automotive oraz produkcyjnej. Nasz zespół mówi biegle w języku słowackim oraz czeskim.

Spedycja Gdynia

Nasi spedytorzy dokładają wszelkich starań, aby każdy transport odbył się na czas. W naszej firmie spedycja polega na zapewnieniu klientowi, że każdy transport odbędzie się na czas, będzie bezpieczny i nie ulegnie uszkodzeniu podczas transportu. Chętnych, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu w Gdyni zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy na stanowisko Spedytora Międzynarodowego.

Gdynia

Spedycja Gdynia: Jak zorganizować sprawny transport ciężarowy krajowy z firmą Omida Logistics?

Organizacja sprawnej i efektywnej spedycji krajowej w Gdyni jest kluczowa dla sukcesu Twojej firmy. Oto kilka kroków, które podejmujemy, aby zorganizować sprawną usługę transportu ciężarowego:

 • Konsultacja i analiza: Nasz doświadczony zespół logistyczny przeprowadzi konsultację z Twoją firmą, aby dokładnie zrozumieć Twoje potrzeby i wymagania dotyczące transportu ciężarowego. Przeprowadzimy analizę ładunków, tras i terminów, aby dostosować rozwiązania logistyczne do Twoich indywidualnych potrzeb.

 • Wybór odpowiedniego środka transportu: Na podstawie analizy i wymagań Twojego ładunku, dobierzemy odpowiedni środek transportu. Może to obejmować zarówno pojazdy ciężarowe, jak i naczepy, dostosowane do rodzaju, wielkości i specyfiki przewożonego towaru.

 • Planowanie i organizacja: Nasz zespół zajmie się kompleksowym planowaniem i organizacją transportu. Zajmiemy się rezerwacją pojazdów, koordynacją tras i terminów, aby zapewnić terminową dostawę Twojego ładunku.

 • Monitorowanie i śledzenie: Będziemy monitorować transport na bieżąco, zapewniając Ci aktualne informacje o statusie dostawy. Dzięki temu będziesz mieć pełną kontrolę nad swoim ładunkiem i będziesz informowany o ewentualnych opóźnieniach lub zmianach.

 • Bezpieczeństwo i zabezpieczenie ładunku: Przykładamy najwyższą wagę do bezpieczeństwa Twojego ładunku. Nasz zespół przestrzega najwyższych standardów bezpieczeństwa i stosuje odpowiednie procedury zabezpieczania towarów, aby zapewnić ochronę Twojego ładunku podczas transportu.

 • Obsługa klienta: Nasz zespół obsługi klienta jest zawsze gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania i udzielić wsparcia na każdym etapie transportu. Zapewniamy profesjonalne podejście i indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta.

Jeśli potrzebujesz sprawnej usługi transportu ciężarowego krajowego w Gdyni, firma Omida Logistics jest idealnym partnerem. Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić swoje wymagania logistyczne i skorzystać z naszych usług spedycyjnych najwyższej jakości.

Transport Gdynia

Nasi spedytorzy dbają o to, aby każdy transport międzynarodowy oraz ogólnopolski odbywał się w określonych ramach czasowych oraz przy ustalonych wcześniej założeniach. Transport Gdynia oraz Spedycja na terenie Trójmiasta to definicje, które występują coraz częściej. Odpowiadamy na wszystkie pytania naszych Klientów wykorzystując całe nasze doświadczenie, które przekładamy na zadowolenie i satysfakcję dbając o bezpieczeństwo ładunku każdego Klienta.

Firma transportowa Gdynia

Nasz oddział w Gdyni znajduje się niedaleko Skweru Kościuszki, w samym sercu Gdyni. Taka lokalizacja to dogodne rozwiązanie zarówno dla naszych Klientów, którzy mają możliwość szybkiego kontaktu z nami, ale także dla naszego oddziału. Wiemy, że pojęcia takie jak firma transportowa, spedycja, transport i logistyka nabierają nowego znaczenia. Nasi specjaliści zapewniają dobór odpowiedniej usługi transportowej do wymogów towaru, aktualną wiedzę oraz stały kontakt z Klientami.

Najważniejsze trasy przebiegające przez Gdynię

Gdynia jest jednym z najważniejszych węzłów transportowych w Polsce, zarówno dla transportu drogowego, jak i morskiego. Najważniejsze trasy, które przechodzą przez to miasto, to:

 • Autostrada A1: Jest to jedna z głównych tras łączących północ z południem Polski. Autostrada A1 zaczyna się w Gdańsku i biegnie przez Gdynię, prowadząc dalej przez Toruń, Łódź, Częstochowę, aż do granicy z Czechami.

 • Droga krajowa nr 6: Ta droga biegnie z zachodu na wschód przez Gdynię, łącząc Szczecin z Gdańskiem.

 • Droga krajowa nr 20: Ta trasa łączy Stargard ze Świeciem, przechodząc przez Gdynię.

 • Droga ekspresowa S6: Ta droga jest częścią trasy Via Baltica i biegnie z Gdańska przez Gdynię, Koszalin do Szczecina.

Dodatkowo, Gdynia jest ważnym portem morskim, przez który przechodzą liczne trasy handlowe, zarówno do innych portów w Europie, jak i na całym świecie. Port w Gdyni jest jednym z najważniejszych portów kontenerowych na Bałtyku, obsługując różnego rodzaju ładunki, od surowców po kontenery.

Port morski w Gdyni

Omida Logistics

Oddział Gdynia

Więcej o spedycji

Aktualne oferty pracy w miejscowości Gdynia

Gdynia | Omida Logistics
Gdynia Spedytor Międzynarodowy z doświadczeniem
Powrót do spedycji
 • Transport
 • Logistyka
 • Firma
 • Wycena Transportu
 • Kontakt
  • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.