Wyzwania rynku transportu intermodalnego i zakup ekologicznych środków transportu

Wyzwania rynku transportu intermodalnego i zakup ekologicznych środków transportu | Omida Logistics
Transport intermodalny OMIDA

  Firma OMIDA Logistics bada możliwości zbudowania ekonomicznie efektywnych tras na krótszych dystansach, takich jak planowane wahadło w Polsce, mając na uwadze dolną granicę efektywności na poziomie 300 km. Mimo wyzwań, szczególnie na złożonym polskim rynku, Omida Intermodal nie ustaje w dążeniu do realizacji tego ambitnego projektu.

  Wyzwania i perspektywy na przyszłość

  Wyzwania, przed którymi stoi Omida Intermodal rysują się zarówno na płaszczyźnie technologicznej, jak i społecznej. Firma, mając na uwadze dynamicznie zmieniające się środowisko rynkowe, zobowiązuje się do ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich usług. Jednym z głównych kierunków jest dalsza ekspansja międzynarodowa oraz otwieranie nowych linii, które pozwolą na jeszcze większą integrację europejskiego rynku transportowego. Znaczącym wyzwaniem jest również adaptacja do rosnących oczekiwań klientów w kwestii zrównoważonego rozwoju oraz odpowiadanie na potrzeby ekologiczne. W tym kontekście, Omida Intermodal planuje dalsze inwestycje w nowoczesne, bardziej ekologiczne środki transportu oraz rozwój technologii, które umożliwią jeszcze większą redukcję emisji CO2.

  Raportowanie ESG

  W ostatnich latach, firmy na całym świecie coraz bardziej koncentrują się na swoich strategiach dotyczących odpowiedzialności społecznej biznesu (ESG), co bezpośrednio wpływa na podejmowane decyzje biznesowe, w tym wybór metod transportu. Omida Intermodal wspiera swoich klientów w realizacji celów ESG, szczególnie w zakresie redukcji śladu węglowego. Rozwój i wdrażanie strategii zrównoważonego rozwoju jest nie tylko odpowiedzią na rosnące wymagania regulacyjne i naciski rynkowe, ale także świadomym krokiem w kierunku budowania bardziej zrównoważonej przyszłości.

  Współpraca z Omida Intermodal na etapie projektowania rozwiązania transportowego pozwala na optymalne dostosowanie procesów logistycznych do potrzeb i oczekiwań związanych z ESG. Spółka aktywnie współpracuje z klientami, aby zrozumieć ich specyficzne wymagania i dostosować usługi tak, aby maksymalizować korzyści środowiskowe oraz operacyjne.

  Chcemy razem tworzyć przyszłość logistyki

  Omida Intermodal odgrywa kluczową rolę w kształtowaniu przyszłości zrównoważonej logistyki. Dzięki swojemu innowacyjnemu podejściu do transportu intermodalnego, firma nie tylko przyczynia się do redukcji negatywnego wpływu na środowisko, ale również otwiera nowe możliwości dla biznesu, harmonizując cele ekonomiczne z ekologicznymi.

  Zapraszamy do dalszego śledzenia rozwoju Omida Intermodal i jej inicjatyw. Chcemy razem tworzyć przyszłość logistyki, w której zaawansowane technologie i odpowiedzialność za planetę idą ramię w ramię, gwarantując rozwiązania, które są korzystne dla wszystkich – środowiska, społeczeństwa i gospodarki.

  Przeczytaj również

  Ekologiczna odpowiedzialność na pierwszym miejscu, czyli o rozwoju transportu intermodalnego | Omida Logistics

  Ekologiczna odpowiedzialność na pierwszym miejscu, czyli o rozwoju transportu intermodalnego

  Omida Intermodal staje na czele transformacji w branży logistycznej, zapewniając swoim klientom znaczący wpływ na zmniejszenie negatywnego skutku transportu na środowisko.

  Ramy kontenerowe już na drodze! | Omida Logistics

  Ramy kontenerowe już na drodze!

  Ramy kontenerowe gotowe do transportu kontenerów pojedynczych, a także wielomodułowych są już obecne na europejskich drogach!

  Więcej artykułów

  Newsletter

  Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

  * Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
  Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

  Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
   • PolskiEnglishEspañolRomână
  Omida Logistics Sp. z o.o.
  Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
  | Wszelkie prawa zastrzeżone
  Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

  Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.