Transport Polska Ukraina | Omida Logistics

Transport Polska Ukraina

✓Transport Międzynarodowy FTL ✓Transport Międzynarodowy LTL ✓Realizujemy transport na cały świat ✓Szybka wycena transportu ✓Skontaktuj się z nami.

Jesteśmy firmą z branży TSL i od ponad 12 lat wykorzystujemy nasze doświadczenie podczas organizowania transportu na trasie pomiędzy Polską a Ukrainą.

Jesteśmy firmą z branży TSL i od ponad 12 lat wykorzystujemy nasze doświadczenie podczas organizowania transportu na trasie pomiędzy Polską a Ukrainą. | Omida Logistics

Ukraina jest kluczowym partnerem biznesowym polskich firm. Posiadamy flotę samochodową wysokiej jakości. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo transportowanego ładunku i oferujemy dedykowane rozwiązania umożliwiające transport z i do Ukrainy.

Transport Ukraina - Polska

Ze względu na panujący w tym kraju konflikt zbrojny dopasowujemy oraz transportujemy różne rodzaje ładunków z całej Polski do centralnej części Ukrainy nieobjętej konfliktem. Świadczymy usługi z zakresu transportu drogowego w relacji z Ukrainą. W tym celu wykorzystujemy Transport całopojazdowy FTL.

Najważniejsze trasy przebiegające przez Ukrainę

 • E40 - trasa europejska łącząca Calais we Francji z Ridder w Kazachstanie. W Ukrainie trasa ta przebiega przez Kijów, Charków, Dniepropietrowsk, Zaporoże, Chersoń i Odessę.
 • E50 - trasa europejska łącząca Brest we Francji z Mersinem w Turcji. W Ukrainie trasa ta przebiega przez Lwów, Tarnopol, Chmielnicki, Winnicę, Krzemieńczuk, Kijów, Poltawę.
 • M03 - autostrada łącząca Kijów z granicą z Białorusią na północ od Kijowa. Trasa ta jest częścią europejskiej trasy E101.
 • M05 - autostrada łącząca Kijów z granicą z Mołdawią na południu Ukrainy. Trasa ta jest częścią europejskiej trasy E95.

Aktualne informacje dotyczące bezpieczeństwa i warunków transportu towarów pomiędzy Polską a Ukrainą

Do zapewnienia bezpieczeństwa transportowanego ładunku korzystamy z usług przewoźników posiadających ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika drogowego — OCP. W zależności od rodzaju transportowanego ładunku możemy dobrać ubezpieczenie transportu do potrzeb każdego klienta.

Ukraina - transport omida logistics

Niezbędne rodzaje dokumentów potrzebnych do transportu w relacji Polska - Ukraina

Szczegółowe i najbardziej aktualne informacje dotyczące warunków można śledzić na stronie GOV.pl.

Branże wykorzystywane w transporcie Polska - Ukraina

Podczas organizacji transportu w relacji z Ukrainą jesteśmy w stanie obsłużyć każdą branżę z sektora gospodarki. Wśród nich należy wymienić m.in.:

W celu dobrania oferty dopasowanej do potrzeb indywidualnego klienta korzystamy z najlepszych metod doboru transportu. Skorzystaj z formularza wyceny transportu i skontaktuj się z nami!

Transportujemy także w relacji:

Wszystkie kraje
Powrót do Transport Międzynarodowy
 • Transport
 • Logistyka
 • Firma
 • Wycena Transportu
 • Kontakt
  • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2023
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 01.05.2022 nastąpiła zmiana danych rejestrowych do faktur. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.