Transport Polska Słowacja | Omida Logistics

Transport Polska Słowacja

Realizujemy transport międzynarodowy do wszystkich krajów w Europie. Organizujemy transport w modelu FTL i LTL. Rozwiń z nami swój biznes.

Od wielu lat dla naszych klientów realizujemy transport międzynarodowy na Polska-Słowacja, Słowacja-Polska. Realizujemy transport dedykowany dla poszczególnych branży.

Od wielu lat dla naszych klientów realizujemy transport międzynarodowy na Polska-Słowacja, Słowacja-Polska. Realizujemy transport dedykowany dla poszczególnych branży. | Omida Logistics

Oferujemy transport z Polski na Słowację. Nasza oferta dopasowana jest indywidualnie do potrzeb klienta. Transport na Słowację przeprowadzony jest terminowo, sprawnie i przy wykorzystaniu najlepszego zespołu spedytorów i kierowców. Nasze doświadczenie w transporcie międzynarodowym pozwala nam na bezproblemową realizację transportu na trasie Polska-Słowację. W ramach naszej obsługi organizujemy transport do miejscowości takich jak: Bratysława, Koszyce, Preszów (Prešov), Żylina (Žilina), Bańska Bystrzyca, Nitra, Trnawa (Trnava), Trenczyn (Trenčín), Martin, Poprad innych miejscowości na terenie Słowacji.

Transport Słowacja - Polska

Ze względu na dynamikę rozwoju, nasze transporty coraz częściej organizowane są ze Słowacji do Polski. W ramach naszej obsługi organizujemy transport z miejscowości takich jak: Bratysława, Koszyce, Preszów (Prešov), Żylina, Bańska Bystrzyca, Nitra, Trnawa, Trenczyn, Martin, Poprad oraz do innych miejscowości na terenie Słowacji.

Wszystkie kraje
Powrót do Transport Międzynarodowy
Szybkie Zapytanie
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności