Transport Multimodalny | Omida Logistics

Transport Multimodalny

Dowiedź się więcej o rodzajach transportu. Sprawdź najbardziej popularne usługi w transporcie i wybierz odpowiednią dla Twojej działalności.

Transportu multimodalny to przewóz towarów z wykorzystaniem dwóch lub większej liczby typów środków transportu. Sprawdź naszą ofertę.

Transportu multimodalny to przewóz towarów z wykorzystaniem dwóch lub większej liczby typów środków transportu. Sprawdź naszą ofertę.  | Omida Logistics

Transportu multimodalny to przewóz towarów z wykorzystaniem dwóch lub większej liczby typów środków transportu. Jesteśmy w stanie przewieźć załadunek z każdej gałęzi przemysłu.

Dla klientów transport multimodalny jest świetnym rozwiązaniem dlatego, że jest on jednym z elementów złożonego procesu transportowego rzeczy, z różnych gałęzi przemysłu. Co ważne - przewóz załadunku w transporcie multimodalnym odbywa się na postawie jednej umowy.

Warto wspomnieć, że w transport multimodalny dzieli się na: transport kombinowany oraz na transport intermodalny.

Bezpieczeństwo transportu multimodalnego

W Omida niezależnie od rodzaju transportu zapewniamy bezpieczeństwo załadunku, rozładunku i transport w określonym czasie. Nasi spedytorzy zawsze planują optymalną trasę i dbają o odpowiedni dobór usługi transportowej.

Poznaj inne rodzaje transportu
Powrót do rodzajów transportu
Szybkie Zapytanie
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności