Omida Logistics Najbardziej rozpoznawalna marka TSL w Polsce

Omida Logistics Najbardziej rozpoznawalna marka TSL w Polsce | Omida Logistics
Bezpieczeństwo transportu w 2021 roku

Omida mierzy wysoko - czyli plan na lata 2021 - 2023

Nasza marka jest czymś, co kształtujemy od 10 lat i to właśnie dlatego zdecydowaliśmy się podjąć odważne kroki i stworzyć strategię na najbliższe lata, która w głowach Polaków osadzi markę Omida jako najbardziej rozpoznawalną markę TSL w Polsce z polskim kapitałem. Sukces ostatnich lat oraz rozwój spółek w grupie Omida świadczą o ciągłym i dynamicznym wzroście, który pozwala nam realizować kolejne cele. W latach 2021 - 2023 chcielibyśmy umocnić naszą markę i sprawić, że będzie rozpoznawalna w całej Polsce. To co chcemy przekazać w ten sposób to poczucie bezpieczeństwa zarówno dla naszych klientów, jak i partnerów biznesowych.

Rozwijaj się z Omida Group

W chwili kiedy tworzymy ten wpis, jesteśmy w czołówce firm spedycyjnych w naszym kraju i mamy plan, aby stać się liderem tego rankingu. W tym celu będziemy nadal rozwijać nasze działy handlowe i operacyjne jednocześnie, dając szansę liderom chcącym rozwijać się razem z nami. Dajemy możliwości dobrze rokującym osobom dołączenia do Grupy Omida i stwarzamy otoczenie sprzyjające rozwojowi spedycji w grupie. Jesteśmy otwarci na spedycje, które chcą współtworzyć z nami markę o silnym kapitale społecznym i finansowym. To, co oferujemy to wyjątkowy system rozwoju kariery i odpowiednie narzędzia umożliwiające wzrosty dobrze prosperującym zespołom. Aby dołączyć, do Omida Group wystarczy rozpocząć rozmowy z nami i wskazać obszary transportu, w jakich specjalizuje się dana jednostka lub oddział.

Stabilna marka TSL od wielu lat

Wierzymy, że 10 lat doświadczenia na rynku usług TSL i odpowiednie przygotowanie systemów back office pozwoli w krótkim czasie sięgać po jeszcze więcej każdemu z nowych oddziałów dołączających do struktury naszej marki. U podstaw naszego planu jest idea wspólnego działania w celu rozwoju sektora transportowego w Polsce i wnoszenia większej wartości na tym rynku. Od lat udowadniamy z każdym kolejnym rokiem, że wspólne działania pozwolą nam stworzyć stabilną markę i utrzymać stałe wzrosty we wszystkich sektorach, w jakich działa Omida Group. Chcemy przekazać to, że jesteśmy przygotowani do obsługi jeszcze większej części rynku transportowego w Polsce, Europie i na całym świecie.

10 lat doświadczenia w Polsce w transporcie

Omida w ciągu 10 lat, zrealizowała 1 974 840 transportów, które niewątpliwie świadczą o tym, że jesteśmy stabilnym przedsiębiorstwem z dużym doświadczeniem w branży TSL. Obecnie firma zatrudnia ponad 600 osób, którzy biorą udział w życiu firmy i angażują się w powierzone im zadania. Zgrany zespół tworzą doświadczeni specjaliści, dla których transport, spedycja i logistyka to coś więcej niż tylko praca. To również kontakty, relacje i wspólny biznes wznoszony każdego dnia na wyższy poziom. 

Dlaczego Omida może stać się najbardziej rozpoznawalną marką TSL w Polsce?

To dlatego, że Omida od lat buduje markę w oparciu o ludzi, innowacje i chęć ciągłego rozwoju. Te 3 elementy wiele razy przesądzały o sukcesie i marki, jak i o standardach jakich mogą spodziewać się klienci Omida Group. Wzrost organizacji jest równoznaczny ze zwiększeniem rozpoznawalności, a ta w ostatnim okresie rozwija się bardzo szybko. W głowie wielu Polaków nie ma jednoznacznej odpowiedzi, kiedy zadajemy im pytanie o polską markę działającą w branży TSL. To właśnie dlatego kolejnym naszym wyzwaniem będzie umożliwienia poznania wszystkim Polakom jeszcze bliżej naszej marki. Jeśli chcesz poświęcić chwile i odpowiedzieć na 2 pytania dotyczące firm transportowych to zachęcamy do wypełnienia anonimowej ankiety.

Omida wsparciem dla kultury, nauki i sportu

Działania Omida Group to nie tylko dążenie do bycia najlepszym w swojej branży, to także bycie najlepszym dla innych. W czasie istnienia marki Omida wielokrotnie wspieraliśmy inicjatywy kulturalne, sportowe i naukowe. Mając odpowiednie zasoby wiele satysfakcji, sprawia nam, pomoc innym. Cieszymy się, że możemy wspierać inicjatywy wpływające na rozwój młodzieży i przedsiębiorczości m.in. wśród sympatyków Fundacji Columbus i Liceum Columbus, wystawy kulturalne oraz sportowców. CSR to ważny element całej naszej organizacji.

Jubileusz - Omida 10 Years Together

Nasza marka, kształtując się na przestrzeni lat, zorganizowała wiele eventów i spotkań, jednakże największym wydarzeniem tego roku jest Gala 10-lecia, która miała miejsce w ubiegłym miesiącu. Na Gali spotkali się dyrektorzy, kierownicy i pracownicy Omida z każdego oddziału w Polsce. Jako jedna z niewielu firm transportowych w Polsce nasza struktura składa się przede wszystkim, aż z 19 oddziałów Omida Logistics, 15 oddziałów Virtus Logistics, 6 oddziałów Omida Sea And Air oraz 3 oddziały Stark Log. Aby podziękować najlepszym pracownikom, przygotowaliśmy statuetki oraz wiele innych niespodzianek, które z pewnością zaskoczyły wszystkich obecnych.

Jako liderzy wśród branży nie boimy się stawiać czoła wyzwaniom, podążamy za trendami i wiemy jak ważne, jest docenienie naszych pracowników, dlatego Gala została zorganizowana na najwyższym poziomie, co utwierdza nas tylko w tym, że razem stanowimy jedność.

Przeczytaj również

Wyzwania rynku transportu intermodalnego i zakup ekologicznych środków transportu | Omida Logistics

Wyzwania rynku transportu intermodalnego i zakup ekologicznych środków transportu

Omida Intermodal dzięki swojemu innowacyjnemu podejściu do transportu intermodalnego nie tylko przyczynia się do redukcji negatywnego wpływu na środowisko, ale również otwiera nowe możliwości dla biznesu.

Ekologiczna odpowiedzialność na pierwszym miejscu, czyli o rozwoju transportu intermodalnego | Omida Logistics

Ekologiczna odpowiedzialność na pierwszym miejscu, czyli o rozwoju transportu intermodalnego

Omida Intermodal staje na czele transformacji w branży logistycznej, zapewniając swoim klientom znaczący wpływ na zmniejszenie negatywnego skutku transportu na środowisko.

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.