Omida Logistics Najbardziej rozpoznawalna marka TSL w Polsce

Omida Logistics Najbardziej rozpoznawalna marka TSL w Polsce | Omida Logistics
Bezpieczeństwo transportu w 2021 roku

Omida mierzy wysoko - czyli plan na lata 2021 - 2023

Nasza marka jest czymś, co kształtujemy od 10 lat i to właśnie dlatego zdecydowaliśmy się podjąć odważne kroki i stworzyć strategię na najbliższe lata, która w głowach Polaków osadzi markę Omida jako najbardziej rozpoznawalną markę TSL w Polsce z polskim kapitałem. Sukces ostatnich lat oraz rozwój spółek w grupie Omida świadczą o ciągłym i dynamicznym wzroście, który pozwala nam realizować kolejne cele. W latach 2021 - 2023 chcielibyśmy umocnić naszą markę i sprawić, że będzie rozpoznawalna w całej Polsce. To co chcemy przekazać w ten sposób to poczucie bezpieczeństwa zarówno dla naszych klientów, jak i partnerów biznesowych.

Rozwijaj się z Omida Group

W chwili kiedy tworzymy ten wpis, jesteśmy w czołówce firm spedycyjnych w naszym kraju i mamy plan, aby stać się liderem tego rankingu. W tym celu będziemy nadal rozwijać nasze działy handlowe i operacyjne jednocześnie, dając szansę liderom chcącym rozwijać się razem z nami. Dajemy możliwości dobrze rokującym osobom dołączenia do Grupy Omida i stwarzamy otoczenie sprzyjające rozwojowi spedycji w grupie. Jesteśmy otwarci na spedycje, które chcą współtworzyć z nami markę o silnym kapitale społecznym i finansowym. To, co oferujemy to wyjątkowy system rozwoju kariery i odpowiednie narzędzia umożliwiające wzrosty dobrze prosperującym zespołom. Aby dołączyć, do Omida Group wystarczy rozpocząć rozmowy z nami i wskazać obszary transportu, w jakich specjalizuje się dana jednostka lub oddział.

Stabilna marka TSL od wielu lat

Wierzymy, że 10 lat doświadczenia na rynku usług TSL i odpowiednie przygotowanie systemów back office pozwoli w krótkim czasie sięgać po jeszcze więcej każdemu z nowych oddziałów dołączających do struktury naszej marki. U podstaw naszego planu jest idea wspólnego działania w celu rozwoju sektora transportowego w Polsce i wnoszenia większej wartości na tym rynku. Od lat udowadniamy z każdym kolejnym rokiem, że wspólne działania pozwolą nam stworzyć stabilną markę i utrzymać stałe wzrosty we wszystkich sektorach, w jakich działa Omida Group. Chcemy przekazać to, że jesteśmy przygotowani do obsługi jeszcze większej części rynku transportowego w Polsce, Europie i na całym świecie.

10 lat doświadczenia w Polsce w transporcie

Omida w ciągu 10 lat, zrealizowała 1 974 840 transportów, które niewątpliwie świadczą o tym, że jesteśmy stabilnym przedsiębiorstwem z dużym doświadczeniem w branży TSL. Obecnie firma zatrudnia ponad 600 osób, którzy biorą udział w życiu firmy i angażują się w powierzone im zadania. Zgrany zespół tworzą doświadczeni specjaliści, dla których transport, spedycja i logistyka to coś więcej niż tylko praca. To również kontakty, relacje i wspólny biznes wznoszony każdego dnia na wyższy poziom. 

Dlaczego Omida może stać się najbardziej rozpoznawalną marką TSL w Polsce?

To dlatego, że Omida od lat buduje markę w oparciu o ludzi, innowacje i chęć ciągłego rozwoju. Te 3 elementy wiele razy przesądzały o sukcesie i marki, jak i o standardach jakich mogą spodziewać się klienci Omida Group. Wzrost organizacji jest równoznaczny ze zwiększeniem rozpoznawalności, a ta w ostatnim okresie rozwija się bardzo szybko. W głowie wielu Polaków nie ma jednoznacznej odpowiedzi, kiedy zadajemy im pytanie o polską markę działającą w branży TSL. To właśnie dlatego kolejnym naszym wyzwaniem będzie umożliwienia poznania wszystkim Polakom jeszcze bliżej naszej marki. Jeśli chcesz poświęcić chwile i odpowiedzieć na 2 pytania dotyczące firm transportowych to zachęcamy do wypełnienia anonimowej ankiety.

Omida wsparciem dla kultury, nauki i sportu

Działania Omida Group to nie tylko dążenie do bycia najlepszym w swojej branży, to także bycie najlepszym dla innych. W czasie istnienia marki Omida wielokrotnie wspieraliśmy inicjatywy kulturalne, sportowe i naukowe. Mając odpowiednie zasoby wiele satysfakcji, sprawia nam, pomoc innym. Cieszymy się, że możemy wspierać inicjatywy wpływające na rozwój młodzieży i przedsiębiorczości m.in. wśród sympatyków Fundacji Columbus i Liceum Columbus, wystawy kulturalne oraz sportowców. CSR to ważny element całej naszej organizacji.

Jubileusz - Omida 10 Years Together

Nasza marka, kształtując się na przestrzeni lat, zorganizowała wiele eventów i spotkań, jednakże największym wydarzeniem tego roku jest Gala 10-lecia, która miała miejsce w ubiegłym miesiącu. Na Gali spotkali się dyrektorzy, kierownicy i pracownicy Omida z każdego oddziału w Polsce. Jako jedna z niewielu firm transportowych w Polsce nasza struktura składa się przede wszystkim, aż z 19 oddziałów Omida Logistics, 15 oddziałów Virtus Logistics, 6 oddziałów Omida Sea And Air oraz 3 oddziały Stark Log. Aby podziękować najlepszym pracownikom, przygotowaliśmy statuetki oraz wiele innych niespodzianek, które z pewnością zaskoczyły wszystkich obecnych.

Jako liderzy wśród branży nie boimy się stawiać czoła wyzwaniom, podążamy za trendami i wiemy jak ważne, jest docenienie naszych pracowników, dlatego Gala została zorganizowana na najwyższym poziomie, co utwierdza nas tylko w tym, że razem stanowimy jedność.

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.