Do Omida Logistics dołącza Paweł Pietrzak | Dyrektor Handlowy

Do Omida Logistics dołącza Paweł Pietrzak | Dyrektor Handlowy | Omida Logistics

__Z przyjemnością przedstawiamy nowego Dyrektora Handlowego, Pawła Pietrzaka, który dołączył do Omida Logistics, aby wzmocnić nasz zespół w działaniach związanych z pozyskiwaniem i obsługą klientów kontraktowych. Paweł wnosi do naszej organizacji nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale także bogaty zestaw umiejętności, który pomoże w realizacji strategii Integratora Logistycznego. __

Paweł Pietrzak to Senior Manager z imponującym doświadczeniem w sektorze transportu i logistyki

Jego kariera zawodowa rozpoczęła się w branży logistycznej: "Pracę w branży TSL rozpocząłem w 1996 roku od razu wiążąc się ze sprzedażą. Przechodziłem przez wszystkie stanowiska, od przedstawiciela handlowego do dyrektora. Miałem też okazję zarządzać spółką transportową. W trakcie pracy nabyłem doświadczenie operacyjne i personalne w dużych korporacjach, co dziś pozwala mi umiejętnie reagować i dostosowywać działania do bieżącej sytuacji. Przez te wszystkie lata nabywałem umiejętności, budowałem relacje i doświadczałem tego wszystkiego, co może zaskakiwać mniej doświadczonych kolegów z sektora TSL.
To czego mogą spodziewać się nasi kontrahenci to na pewno indywidualne podejście do każdego partnera biznesowego”.

Jego umiejętności zarządzania zespołem w strukturze rozproszonej i scentralizowanej będą dla nas nieocenione, również umiejętność budowania strategii biznesowej na poziomie krajowym i międzynarodowym, budżetowanie, prognozowanie, strategie szybkiego wzrostu oraz planowanie.

Dyrektor Handlowy Pawel Pietrzak

Dlaczego Paweł zdecydował się dołączyć do Grupy OMIDA?

"Zainteresowała mnie możliwość rozwoju i zarządzania w Omidzie. Bacznie obserwuje rynek, widziałem, że macie podobny model działania do mojego, który uważam za skuteczny. Misja i wartości firmy idealnie współgrają z moimi, dlatego chciałem być częścią organizacji i przyczynić się do jej sukcesu" - wyjaśnia. Mocne strony, które wniesie do tego stanowiska, to skupienie na wynikach, umiejętność analizy i współpracy z ludźmi. Jego umiejętność szybkiego adaptowania się do zmieniających się warunków rynkowych oraz zdolność do motywowania i wspierania zespołu będą kluczowe w osiąganiu wspólnych celów. “Jestem zorientowany na długoterminowe cele z uwzględnieniem ich korekt i lubię podejmować działania. Mam również umiejętność zarządzania oraz kształtowania zwinnej organizacji" - kontynuuje Paweł.

Optymalizacja procesu przetargowego

Jednym z priorytetów Pawła jest optymalizacja procesu przetargowego. "Proces przetargowy opieram na ocenie atrakcyjności danego przetargu i ryzyka z nim związanego. Stawiamy na skuteczne przygotowanie oferty i analizę naszych zasobów. W przypadku niepowodzenia analizujemy przyczyny i staramy się poprawić nasze działania. Moim planem jest rozwijanie firmy i zdobywanie większych kontraktów. Chcę, abyśmy byli liderem w Polsce, w naszej branży. Przyświeca mi dążenie do stabilizacji i rozwoju, zarówno dla naszych klientów, jak i dla nas samych" - podsumowuje.

"Oczekuję od pracowników zaangażowania i skuteczności w wykonywaniu swoich obowiązków”

Paweł dzieli się z nami również oczekiwaniami wobec pracowników oraz metodami motywacji. Mówi o motywowaniu poprzez merytoryczne wsparcie, rozwijanie umiejętności i docenianie osiągnięć. “Staram się być coachem i dostarczać potrzebne informacje i wsparcie" - dodaje. Zapytany o równowagę między pracą, a życiem prywatnym, odpowiada: "Odnajduję równowagę poprzez aktywność fizyczną, taką jak karate, które jest moim hobby. To pomaga mi się wyciszyć i odprężyć. Ważne jest dla mnie znalezienie czasu na odpoczynek i regenerację."

Paweł Pietrzak Dyrektor Handlowy Omida Logistics

Jesteśmy przekonani, że Paweł Pietrzak będzie kluczową postacią w dalszym rozwoju istotnego filaru naszej organizacji, jakim jest obsługa klientów kontraktowych i już teraz cieszymy się na wspólną przyszłość pełną sukcesów. Witamy na pokładzie, Pawle!

TOGETHER WE ARE STRONG

Przeczytaj również

Adaptacja i Intuicja w Biznesie | Wywiad z Pawłem Pietrzakiem, Dyrektorem Handlowym Omida Logistics | Omida Logistics

Adaptacja i Intuicja w Biznesie | Wywiad z Pawłem Pietrzakiem, Dyrektorem Handlowym Omida Logistics

Wywiad z Pawłem Pietrzakiem, specjalistą z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży, pozyskiwaniu i obsłudze klientów. Przez ponad 30 lat działalności zarządzał zespołami liczącymi nawet 350 osób, operującymi na terenie całej Europy.

Uruchamiamy własny pociąg i nowe połączenie w relacji Poznań - Duisburg | Omida Logistics

Uruchamiamy własny pociąg i nowe połączenie w relacji Poznań - Duisburg

Nasza nowa linia kolejowa na trasie Poznań-Duisburg zapewnia dwa odjazdy z Polski oraz dwa odjazdy z Niemiec tygodniowo. Zapraszamy na reportaż z uroczystego otwarcia nowej linii w Gądkach.

Połączenie Omida Logistics, Virtus Logistics oraz Cargonite | Omida Logistics

Połączenie Omida Logistics, Virtus Logistics oraz Cargonite

Omida Logistics, Virtus Logistics oraz Cargonite podpisały list intencyjny, rozpoczynający proces zjednoczenia trzech spółek portfelowych OMIDA Group

Wyzwania rynku transportu intermodalnego i zakup ekologicznych środków transportu | Omida Logistics

Wyzwania rynku transportu intermodalnego i zakup ekologicznych środków transportu

Omida Intermodal dzięki swojemu innowacyjnemu podejściu do transportu intermodalnego nie tylko przyczynia się do redukcji negatywnego wpływu na środowisko, ale również otwiera nowe możliwości dla biznesu.

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone