Polski

English

Spedytor Międzynarodowy z doświadczeniem

Kraków

MASZ MINIMUM ROCZNE DOŚWIADCZENIE W BRANŻY? CHCESZ PRACOWAĆ W FIRMIE, GDZIE NIE MA OGRANICZEŃ, A SPEDYTORZY ZAJMUJĄ SIĘ TYLKO TYM W CZYM SĄ NAJLEPSI? W OMIDA GROUP POSIADASZ DO DYSPOZYCJI DZIAŁ WINDYKACJI, KADRY, HR ORAZ WEWNĘTRZNY DZIAŁ PRAWNY. ZAJMUJESZ SIĘ TYM CO PRZYNOSI CI ZYSKI. NASZĄ SIŁĄ SĄ LUDZIE I MOŻLIWOŚCI, KTÓRE CODZIENNIE POWIĘKSZAMY, BYŚ TY MÓGŁ ZARABIAĆ WIĘCEJ.

Nie ma oddziału w Twoimi mieście? Skontaktuj się z nami!

Omida Group to lider spedycji drogowej w Polsce. W 2018 roku wykonaliśmy blisko 200 000 transportów, a suma przychodów wyniosła 585 milionów złotych. Omida Group składa się z kilku ściśle współpracujących ze sobą spółek, dzięki czemu klientom zapewniamy kompletną obsługę w zakresie spedycji oraz każdej gałęzi transportu.Jesteśmy dumni z pracowników, którzy dzięki kreatywności, świetnym pomysłom i solidnej codziennej pracy wspinają się górę po ścieżce kariery. Posiadamy ponad 17 oddziałów i wciąż otwieramy kolejne.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i organizowanie transportu międzynarodowego/krajowego
  • Monitorowanie realizacji zleceń spedycyjnych
  • Dbanie o wysoką jakość/terminowość realizowanych zleceń oraz wizerunek firmy
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów i firm przewozowych
  • Współudział w realizacji założeń budżetowych oddziału

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość rynku TSL i procesów spedycyjnych
  • Znajomość języka angielskiego/niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • Asertywność, umiejętność negocjowania
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność planowania zadań

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • owocowe piątki
  • bezpłatne bilety na sponsorowane wydarzenia przez Omida Group
  • szkolenia i wsparcie w rozwoju
  • wspieranie pasji
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, nagrodzonej: Diamentami Forbes, Solidnego Pracodawcy roku 2017 i Gazelami Biznesu
Aplikuj!Lista Ogłoszeń

Polska

Deutschland

Österreich

Schweiz

France

The Netherlands

Lëtezebuerg

België

España

Portugal

Italia

Česko

Slovensko

Magyarország

Slovenija

Srbija Србија

Hrvatska

Shqipëria

Hellas Ελλάς

Makedonija Македонија

Bulgariya България

Moldova

România

Україна