Połączenie Omida Logistics, Virtus Logistics oraz Cargonite

Połączenie Omida Logistics, Virtus Logistics oraz Cargonite | Omida Logistics

Z przyjemnością informujemy, że 13 czerwca 2024 roku, Zarządy Spółek OMIDA Group, Omida Logistics, Virtus Logistics oraz Cargonite podpisały list intencyjny, rozpoczynający proces połączenia trzech spółek portfelowych OMIDA Group. Celem tego strategicznego posunięcia jest stworzenie jednej, silniejszej marki, która stanie się liderem w sektorze usług drogowych.

Główne cele połączenia Omida Logistics, Virtus Logistics oraz Cargonite

Połączenie spółek portfelowych OMIDA Group

Połączenie trzech wyspecjalizowanych spółek portfelowych OMIDA Group ma na celu poprawę efektywności operacyjnej, obniżenie kosztów działalności, ustalenie spójnych i jak najbardziej zautomatyzowanych procesów obsługi, a w efekcie zwiększenie atrakcyjności nowego podmiotu dla klientów przede wszystkim dzięki jeszcze większej wiarygodności i jakości świadczonych usług.

Formalne połączenie spółek planowane jest na 1 stycznia 2025 roku

Z dniem podpisania oświadczenia rozpoczynamy proces rebrandingu, który stopniowo będzie kierowany do interesariuszy wszystkich spółek. W nowym brandingu marki chcemy zawrzeć elementy łączące historię trzech spółek.

Decyzja o połączeniu spółek drogowych jest kolejnym krokiem w umacnianiu pozycji OMIDA Group na rynku. Dzięki strategicznym decyzjom kadry zarządzającej oraz profesjonalnemu podejściu każdego z naszych pracowników dążymy do objęcia pozycji najchętniej wybieranej marki logistycznej w Polsce.

Połączenie spółek portfelowych OMIDA Group

O zmianie Prezes Bartłomiej Glinka mówi: “Nasza firma konsoliduje trzy spółki portfelowe i nie mam wątpliwości, że przyniesie to wymierne korzyści dla klientów, a nam pozwoli na wzmocnienie synergii kosztowej i lepszą alokację zasobów. Odważne decyzje w trudnych czasach pozwolą wynieść naszą Grupę na pozycję niekwestionowanego lidera branży”.

Cieszymy się na nowe możliwości, jakie otwiera przed nami Omida VLS, zarówno dla nas, naszych klientów, jak i pracowników.

Będziemy na bieżąco informować o kolejnych etapach procesu rebrandingu i zmianach związanych z połączeniem.

TOGETHER WE ARE STRONG

Przeczytaj również

Adaptacja i Intuicja w Biznesie | Wywiad z Pawłem Pietrzakiem, Dyrektorem Handlowym Omida Logistics | Omida Logistics

Adaptacja i Intuicja w Biznesie | Wywiad z Pawłem Pietrzakiem, Dyrektorem Handlowym Omida Logistics

Wywiad z Pawłem Pietrzakiem, specjalistą z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży, pozyskiwaniu i obsłudze klientów. Przez ponad 30 lat działalności zarządzał zespołami liczącymi nawet 350 osób, operującymi na terenie całej Europy.

Uruchamiamy własny pociąg i nowe połączenie w relacji Poznań - Duisburg | Omida Logistics

Uruchamiamy własny pociąg i nowe połączenie w relacji Poznań - Duisburg

Nasza nowa linia kolejowa na trasie Poznań-Duisburg zapewnia dwa odjazdy z Polski oraz dwa odjazdy z Niemiec tygodniowo. Zapraszamy na reportaż z uroczystego otwarcia nowej linii w Gądkach.

Do Omida Logistics dołącza Paweł Pietrzak | Dyrektor Handlowy | Omida Logistics

Do Omida Logistics dołącza Paweł Pietrzak | Dyrektor Handlowy

Z przyjemnością przedstawiamy nowego Dyrektora Handlowego, Pawła Pietrzaka, który dołączył do Omida Logistics, aby wzmocnić nasz zespół w działaniach związanych z pozyskiwaniem i obsługą klientów kontraktowych.

Wyzwania rynku transportu intermodalnego i zakup ekologicznych środków transportu | Omida Logistics

Wyzwania rynku transportu intermodalnego i zakup ekologicznych środków transportu

Omida Intermodal dzięki swojemu innowacyjnemu podejściu do transportu intermodalnego nie tylko przyczynia się do redukcji negatywnego wpływu na środowisko, ale również otwiera nowe możliwości dla biznesu.

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone