Transport Polska Rumunia | Omida Logistics

Transport Polska Rumunia

Realizujemy transport międzynarodowy do wszystkich krajów w Europie. Organizujemy transport w modelu FTL i LTL. Rozwiń z nami swój biznes.

Oferujemy transport z Polski do Rumunii, z Rumunii do Polski. Oferujemy transport materiałów ADR, materiałów chemicznych, celulozy, RTV i AGD, automotive.

Oferujemy transport z Polski do Rumunii, z Rumunii do Polski. Oferujemy transport materiałów ADR, materiałów chemicznych, celulozy, RTV i AGD, automotive. | Omida Logistics

Transport z Polski do Rumunii Wykonujemy transport do Rumunii dla różnych branży. Posiadamy 11-letnie doświadczenie w branży TSL. Realizujemy transport dla klientów korporacyjnych, jak i firmy z sektora MŚP - w formie transportu FTL oraz LTL. Transportujemy do miejscowości Bukareszt, Jassy i wielu innych miejscowości w Rumunii.

Transport Rumunia - Polska

Oferujemy przewóz materiałów niebezpiecznych ADR, przewóz materiałów chemicznych, celulozy, RTV i AGD, automotive.Organizujemy transport drogowy, kolejowy oraz lotniczy z Rumunii do Polski. Transportujemy do Polski z miejscowości Bukareszt, Jassy i wielu innych miejscowości.

Wszystkie kraje
Powrót do Transport Międzynarodowy
Szybkie Zapytanie
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności