Otwarcie spółki Omida Logistics w Rumunii

Otwarcie spółki Omida Logistics w Rumunii | Omida Logistics

Nowa spółka Omida Logistics w Rumunii

Rozpoczynamy pracę nowego oddziału! Po pierwszym, udanym otwarciu placówki w Barcelonie informujemy, że nowo powstałe, rumuńskie biuro Omida Logistics zlokalizowane jest w Timoszoarze.

Opiekę nad rozwojem tego kierunku pełni Bartosz Kujawa, który zaznaczył, że "Widoczny jest potencjał na Bałkanach, zwłaszcza w Rumunii. Rumunia jest krajem na tym etapie co Polska tuż po wejściu do UE — dynamicznie się rozwija, dlatego przeprowadzane są ogromne inwestycje. Mamy przygotowany plan, który finalnie pozwoli marce Omida wdrożyć swoje biura w innych państwach Europy Południowej oraz Zachodniej, dlatego chęcią jest otwieranie dwóch biur rocznie".

Oddział w Rumunii — specjalizacje

Nowa spółka będzie świadczyć usługi transportowe na trasie pomiędzy innymi krajami UE, a także specjalizować się będzie w transporcie drobnicy pomiędzy Rumunią i Polską. Wśród Klientów firmy w Rumunii są także spółki z branży automotive oraz tzw. lekkiego przemysłu.

Wejście na rynek rumuński to dopiero pierwszy krok ku dalszej ekspansji w regionie. Zachęcamy gorąco do śledzenia wydarzeń związanych z marką Omida Logistics.

Przeczytaj również

Firma logistyczna — czym jest i jakie są jej obowiązki? | Omida Logistics

Firma logistyczna — czym jest i jakie są jej obowiązki?

Firma logistyczna - specjalizuje się w zarządzaniu dostawami, transportem i składowaniem towarów. Optymalizuje łańcuch dostaw, zapewniając efektywność biznesową. Poznaj jej obowiązki i zakres działań.

Wywiad: Omida Logistics — Road to Ukraine. Transport towaru na trasie Polska-Ukraina oraz Ukraina-Polska. | Wywiad z Pawłem i Maciejem, którzy są inicjatorami projektu, w którym specjalizują się w ciągłym procesie dostaw pomiędzy Europą a Ukrainą. | Omida Logistics

Wywiad: Omida Logistics — Road to Ukraine. Transport towaru na trasie Polska-Ukraina oraz Ukraina-Polska. | Wywiad z Pawłem i Maciejem, którzy są inicjatorami projektu, w którym specjalizują się w ciągłym procesie dostaw pomiędzy Europą a Ukrainą.

Wywiad z Pawłem i Maciejem, którzy są inicjatorami projektu Road To Ukraine, w którym specjalizują się w ciągłym procesie dostaw towarów na trasie Polska-Ukraina oraz Ukraina-Polska.

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności  

Z dniem 19.06.2023 nastąpiła zmiana danych adresowych. Aktualne dane znajdują się w zakładce kontakt.