Transport Chłodnia | Omida Logistics

Transport Chłodnia

Oferujemy terminowy i bezpieczny transport produktów spożywczych. Transportujemy w odpowiednich warunkach, temperaturach i wilgotności powietrza.

Szukasz firmy która zapewni transport chłodniczy? W Omida transportujemy w odpowiednich, chłodniczych warunkach od ponad 10 lat.

Szukasz firmy która zapewni transport chłodniczy? W Omida transportujemy w odpowiednich, chłodniczych warunkach od ponad 10 lat.  | Omida Logistics

Transport chłodniczy jest bardzo znaczącym elementem handlu zagranicznego. Bez możliwości handlu chłodniczego nie byłoby możliwości wymiany towarów w handlu międzynarodowym.

Transport Dla Branży Spożywczej

Polska jest krajem eksportującym wiele towarów poza granicę kraju. Transport chłodniczy w naszej firmie opiera się na kontenerze izotermicznym, w którym transportowane są towary chłodnicze. Zapewniamy naszych klientów o kontrolowaniu temperatury, kontrolowaniu wilgotności i atmosfery w kontenerze izotermicznym. Transport chłodniczy przede wszystkim obejmuje transport morski, w którym się specjalizujemy. Każdy proces w transporcie chłodniczym dopasowujemy bezpośrednio dla indywidualnych potrzeb klienta, zgodnie z najnowszymi wymogami.

Więcej o branży Spożywczy
Powrót do Transport dla Branż
Szybkie Zapytanie
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności