Wycena Transportu | Omida Logistics

Wycena Transportu

Złóż zapytanie na wycenę transportu międzynarodowego i transportu krajowego. Zyskaj doświadczonego partnera logistycznego. Pracuj z polską spedycją.

Szukasz transportu? Złóż darmowe zapytanie wyceny usługi transportu.

Wybierz doświadczoną firmę transportową. Zrealizowaliśmy ponad 2 mln transportów w Europie i na świecie. Określ miejsce i datę załadunku oraz rozładunku Twojego towaru. Opcjonalnie podaj parametry poszczególnych ładunków. W wiadomości możesz opisać założenia i potrzeby zlecenia. Nasi spedytorzy skontaktują się z Tobą mailowo lub telefonicznie najszybciej, jak to możliwe.

Szybkie Zapytanie

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida S.A
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Spółka Akcyjna (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472B, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

Szybkie Zapytanie
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności