Transport Polska Niemcy | Omida Logistics

Transport Polska Niemcy

Realizujemy transport międzynarodowy do wszystkich krajów w Europie. Organizujemy transport w modelu FTL i LTL. Rozwiń z nami swój biznes.

Realizujemy transport FTL oraz LTL na trasie Polska Niemcy i Niemcy Polska. Przewozimy do Niemiec zapewniając naszym Klientom bezpieczny transport.

Realizujemy transport FTL oraz LTL na trasie Polska Niemcy i Niemcy Polska. Przewozimy do Niemiec zapewniając naszym Klientom bezpieczny transport. | Omida Logistics

Transport Niemcy - Polska

Wieloletnie doświadczenie na rynku transportowym, spedycyjnym i logistycznym pozwala nam oferować transport na terenie Polska-Niemcy i Niemcy-Polska. Nasi doświadczeni pracownicy udzielają cennych rad i organizują zawsze bezpieczny transport.

Wyróżnia nas terminowość a także stosowanie się do wszystkich norm i przepisów. Realizując transport do/z Niemiec od 11 lat staramy się podwyższać jakość naszych usług, gwarantując naszym klientom nie tylko terminowość, ale także załatwienie wszystkich formalności niezbędnych do wykonania transportu.

Wybierając Omida klienci mają pewność, że załadunek znajduje się w odpowiednich rękach. Nasi spedytorzy biegle rozmawiają w języku angielskim i niemieckim. W Omida znajdujemy najlepsze rozwiązania niezależnie od wielkości załadunku i czasu przeprowadzenia transportu. Oferujemy usługę door to door, która zapewnia naszych klinetow, że transport trafi pod wskazany adres.

Trasa do Niemiec ze względu na ilość autostrad jest mało skomplikowana. W chwili obecnej mamy za sobą tysiące przeprowadzonych transportów do/z Niemiec. Rozbudowana sieć dróg do Niemiec sprawia, że przez 11 lat wyspecjalizowaliśmy się w transporcie do tego kraju.

Co przewozimy?

Do Niemiec przewozimy wszystkie elementy z branży automotive w tym części samochodów, lakiery, fotele. Nasi klienci często korzystają z możliwości przewozu maszyn do przemysłu spożywczego a także maszyn dla branży beauty. W Omida transportujemy wszystkie elementy z branży gamingowej takie jak: komputery stacjonarne, laptopy, głośniki, fotele, konsole. Nasi klienci często korzystają z możliwości przewozu rzeczy z branży fitness takich jak: maszyny, hantle, artykuły sportowe. Do/z Niemiec oferujemy także transport dla branży:

  • dziecięcej
  • budowlanej
  • fashion

Na terenie Niemiec przewozimy różngo rodzaju sprzęt AGD, a tym: lodówki, kuchenki, mikrofale, piece a także spręt RTV. Transportujemy bezpiecznie telewizory i każdy sprzęt elektroniczny.

Transport drogowy

W Omida korzystamy z transportu drogowego do/z Niemiec. Ze względu na rozwiniętą sieć dróg transport do tego kraju przebiega sprawnie i terminowo. Korzystamy z transportu drogowego, ponieważ posiada on wiele zalet:

  • krótki czas dostawy
  • możliwość doładunku
  • dostawa door to door
  • wysoka dostępność podwykonawców

W Omida wszystkie usługi prowadzone są na najwyższym poziomie, z dbałością o każdy szczegół. Nasi kierowcy mówią biegle w języku niemiecki i angielskim.

Transport intermodalny

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klinetom oferujemy im również transport intermodalny. Postęp i nowoczesność to cechy charakterystyczne dla tego rodzaju transportu. Transport intermodalny do Niemiec składa się z transportu kolejowego i drogowego. To właśnie transport intermodalny zapewnia mniejsze zużycie spalin, dlatego nazywany jest transportem ekologicznym. Transpot intermodalny do Niemiec jest coraz częstszym rodzajem transportu zamawianym przez naszych klientów.

Wszystkie kraje
Powrót do Transport Międzynarodowy
Szybkie Zapytanie
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności