Transport Opon | Omida Logistics

Transport Opon

Transport automotive to bardzo istotny element procesu logistycznego. Zapewniamy transport z branży automotive na terenie kraju i za granicą.

Transport kół czy opon samochodowych stanowi duże wyzwanie logistyczne. W Omida zapewniamy transport towarów z branży automotive. Zawsze na czas i bezpiecznie.

Transport kół czy opon samochodowych stanowi duże wyzwanie logistyczne. W Omida zapewniamy transport towarów z branży automotive. Zawsze na czas i bezpiecznie.  | Omida Logistics

Dzięki 11-letniemu doświadczeniu w branży TSL oferujemy naszym klientom przewóz części samochodowych w tym transport opon. Z powodzeniem realizujemy transport międzynarodowy opon. Nasi doświadczeni specjaliści zapewniają naszym klientom indywidualną wycenę i dobór floty samochodowej.

Transport Dla Producentów Opon

Specjalizujemy się w transporcie drogowym, kolejowym, lotniczym, morskim, a także intermodalnym, który jest najbardziej ekologicznym transportem. Stając na wysokości zadania, kierując się doświadczeniem, transportujemy nie tylko opony o standardowych wymiarach. Ze względu na wiele lat doświadczenia przewozimy również opony ponadgabarytowe.

Więcej o branży Automotive
Powrót do Transport dla Branż
Szybkie Zapytanie
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności