Transport Obuwia | Omida Logistics

Transport Obuwia

Transport dopasowany do specyfiki danej branży. Realizacja transportu z dbałością o detale i dopasowanie do konkretnych produktów.

Zajmujemy się transportem w kraju i za granicą od 11 lat. Specjalizujemy się w transporcie obuwia w kraju i za granicą. Transportujemy również do/z Chin.

Zajmujemy się transportem w kraju i za granicą od 11 lat. Specjalizujemy się w transporcie obuwia w kraju i za granicą. Transportujemy również do/z Chin. | Omida Logistics

Zajmujemy się transportem obuwia na terenie kraju i za granicą. Nasi spedytorzy międzynarodowi dokładają wszelkich starań, aby każdy transport był bezpieczny i na czas. Zapewniamy transport drogowy, kolejowy, lotniczy, morski a także intermodalny.

Transport Dla Producentów Obuwia

Zapewniamy transport kaloszy, butów narciarskich, japonek, sandałów, butów skórzanych, obuwia sportowego. Niejednokrotnie nasi klienci wybierają transport butów takich jak: pantofle, obuwie z podeszwa z drewna oraz wkładek do butów. Nasi specjaliści stale się edukują i szkolą z prawa transportowego dlatego nasi klienci nie muszą martwić się o odprawę celną.

Więcej o branży Fashion
Powrót do Transport dla Branż
Szybkie Zapytanie
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności