Spedycja Radzymin | Omida Logistics

Spedycja Radzymin

Sprawdź czym zajmuje się spedycja. Ponad 20 wyspecjalizowanych oddziałów spedycyjnych Omida Logistics w całej Polsce, gotowych zrealizować usługi transportu i logistyki.

Spedycja Radzymin. Organizujemy transport międzynarodowy i krajowy. Chcesz dołączyć do naszego zespołu w Radzyminie? Skontaktuj się z nami.

Spedycja Radzymin. Organizujemy transport międzynarodowy i krajowy. Chcesz dołączyć do naszego zespołu w Radzyminie? Skontaktuj się z nami.  | Omida Logistics

Od ponad 11 lat zajmujemy się spedycją w kraju i za granicą. Pracujemy z najlepszymi spedytorami, którzy dokładają wszelkich starań, aby transport dobiegł na czas w bezpiecznych warunkach.

Oddział w Radzyminie specjalizuje się w transporcie międzynarodowym, transporcie intermodalnym oraz transporcie papieru w rolach przy użyciu naczep typu Paperliner/Joloda. Organizujemy transport w całej Europie Zachodniej i Wschodniej dla klientów z różnych branży.

Aktualnie poszukujemy do naszego Oddziału w Radzyminie Spedytorów Międzynarodowych, którzy posiadają minimum roczne doświadczenie w branży TSL.

Omida Logistics

Oddział Radzymin

Więcej o spedycji

Aktualne oferty pracy w miejscowości Radzymin

Radzymin | Omida Logistics
Radzymin Asystent Spedytora
Radzymin | Omida Logistics
Radzymin Spedytor Międzynarodowy z doświadczeniem
Powrót do spedycji
Szybkie Zapytanie
Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie plików Cookies. Więcej na Polityka Prywatności