Zofia Chrzan - zawody w 2022

Zofia Chrzan - zawody w 2022 | Omida Logistics

Polski sport jest rozwinięty na wielu płaszczyznach. Wiele dziedzin sportowych, wiele dyscyplin oraz czasu, jaki zawodnicy poświęcają na doskonalenie swoich umiejętności. Utalentowana Zofia Chrzan to nasza ambasadorka oraz pływaczka światowej klasy, która startuje zarówno na zawodach krajowych, jak i międzynarodowych. Poniżej przedstawiamy niektóre imprezy, na których Zosia rywalizować będzie z najlepszymi pływaczkami.

Główne Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców

Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w Lublinie w dniach od 8 do 12.06.2022 i jest zorganizowana przez Polski Związek Pływacki w porozumieniu z Lubelskim Okręgowym Związkiem Pływackim. Miejscem wydarzenia jest Pływalnia Aqua znajdująca się przy Al. Zygmuntowskich 4. Nasza ambasadorka będzie miała możliwość startu aż w 4 kategoriach - 50 m stylem dowolnym, 400 m stylem zmiennym, 100 m stylem dowolnym oraz 800 m stylem dowolnym.

Mistrzostwa Europy Juniorów

Kolejnym wydarzeniem z cyklu letnich zawodów pływackich są Mistrzostwa Europy Juniorów, które odbędą się w dniach 5-10.07.2022 w Bukareszcie. Zagraniczny start to szansa na pokazanie swoich umiejętności nie tylko w Polsce, lecz także poza jej granicami. Ranga zawodów jest więc znacząca. Trzymamy gorąco kciuki za naszą ambasadorkę!

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży oraz Mistrzostwa Polski Juniorów

W dniach 19-22.07.2022 w Oświęcimiu odbędzie się kolejna edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży wraz z Mistrzostwami Polski Juniorów w pływaniu przewidziana dla zawodników i zawodniczek w wieku przedziale wiekowym 17-18 lat. Jest to bardzo interesujące wydarzenie, ze względu na podwójną możliwość zdobycia nagród i tytułów.

Mistrzostwa Europy

Rzym to kolejne miejsce, w którym obserwować będziemy mogli naszą ambasadorkę Zofię Chrzan. W dniach 11-17.08.2022 odbędą się tam Mistrzostwa Europy, podczas których Zosia rywalizować będzie z najlepszymi pływaczkami w Europie. Podczas tego wydarzenia mierzyć się będą także pływaczki z zakresu akrobacji wodnych, prezentowane będą skoki do wody z trampoliny oraz ze skoczni basenowych. Sprawdź oficjalny zwiastun wydarzenia, który prezentuje wszystkie kategorie, które będą prezentowane podczas Mistrzostw Europy.

Mistrzostwach Świata Juniorów

Kazań jest kolejnym przystankiem dla naszej utalentowanej Zofii Chrzan. Podczas Mistrzostw Świata Juniorów, które odbędą się w dniach 22-28.08.2022 nasza ambasadorka będzie rywalizować z najlepszymi zawodniczkami z całego świata. Jest to niewątpliwie najważniejsza impreza podczas całego cyklu letnich zawodów pływackich.

Mamy nadzieję, że podczas wszystkich zmagań Zosia wróci pełna emocji i motywacji do dalszej pracy. Liczymy, że nasza ambasadorka będzie nastawiona nie tylko na wygrywanie, lecz także na dobry performance podczas wszystkich startów. Z pewnością przy jej fenomenalnym zaangażowaniu i ambicji możemy spodziewać się wspaniałych rezultatów. 

Trzymamy kciuki za wszystkie starty! Zespół Omida

Przeczytaj również

Omida Logistics Partnerem Logistycznym Polskiej Ligi Żeglarskiej | Omida Logistics

Omida Logistics Partnerem Logistycznym Polskiej Ligi Żeglarskiej

Omida Logistics Partnerem Logistycznym Polskiej Ligi Żeglarskiej | Wywiad z Prezesem OMIDA Group i Omida Logistics oraz Prezesem Polskiej Ligi Żeglarskiej

Trzecie zwycięstwo Alberta podczas Gali BFN4! | Omida Logistics

Trzecie zwycięstwo Alberta podczas Gali BFN4!

Powróćmy jeszcze raz do spektakularnego zwycięstwa Alberta na Gali BFN4!

Walka Alberta podczas Gali Sparta MMA w Baranowie | Omida Logistics

Walka Alberta podczas Gali Sparta MMA w Baranowie

Powróćmy jeszcze raz do spektakularnego zwycięstwa Alberta na Gali Sparta MMA w Baranowie.

Turniej Omida Open 2023 | Omida Logistics

Turniej Omida Open 2023

Rozpoczynamy nową rundę Turnieju Omida Open — to już IX edycja Gdańskiego Turnieju Tenisa Stołowego.

Więcej artykułów

Newsletter

Zapisz się i zyskaj więcej. Dołącz do subskrybentów newslettera Omida Logistics. Bądź na bieżąco z aktualnościami i ofertami TSL.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści pochodzących od Omida Logistics Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Omida Logistics Sp. z o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących celem przedstawienia informacji handlowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. - Prawo telekomunikacyjne

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Omida Logistics spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej: Omida). Można się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Aleja Grunwaldzka 472C, 80-309 Gdańsk, przez e-mail: bok@omida.pl lub telefonicznie: +48 58 741 88 14. Dane osobowe będziemy przetwarzać w celu przygotowania ofert dotyczących produktów i usług Omida. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Transport
  • Logistyka
  • Firma
  • Wycena Transportu
  • Kontakt
    • PolskiEnglishEspañolRomână
Omida Logistics Sp. z o.o.
Copyright © Omida Logistics Sp. z o.o. 2010 - 2024
| Wszelkie prawa zastrzeżone